Προς το περιεχόμενο

Πως να βρω μπάντα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμασ ρε συ γιατί JJ, ιρέντιλ και Βαγγέλης στο φροντλαιν θα μου φερνε αναμνήσεις από την Εθνική Ουαλίας στο Κάρντιφ.

Άμα πάρετε και τον Δημήτρη τον Ιωάννου από τους Blues Cargo στο μπάσο, σας κλείνω φιλικό με τη νέα ομάδα του ΠΑΟ στο ραγκμπι. Τους έχετε πρόχειρα.

 

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΔΕ ΤΟΥς ΚΣΕΡΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΗΡΟΕΙΔΗ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΣ??

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΔΕ ΤΟΥς ΚΣΕΡΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΗΡΟΕΙΔΗ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΣ??

δενξερωγιατίμιλάςαλλάτονμόνοχοντρόπουξέρωεγωείναιοσουβλαζτήςαπότοΒαρολύνωαλλάαυτός

δενπρόκειταιναπαίξειμαζίσαςγιατίβάζεικαποτάστοστησιοπότε(καιναξερε)δενμπορείναβαρέσειτηΛΑ

 

σορριγιατοσιδηρόδρομοαλλάέπεσεβαζελινηστοπληκτρολόγιοκαιγλιστράει.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

House broken μπασίστας/κιθαρίστας/χειριστής ηλεκτρικής σκούπασ/τραγουδιστής/λατζέρης, ψάχνω μικρό τυμπανιστή και μελόντικά για seasonal γκρουπάκι με εξασφαλισμένες on the road καταστάσεις σε όλη τη διάρκεια των εορτών (και Θεοφάνεια).

Christmas ύφος τραγουδιών, Tim Burton attitude, εξασφαλισμένες αποδοχές.

Γνωριμία με γονείς προαιρετική.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να απαντησομε και στο αγαπητο μελος:

 

Μια λυση διακρινω για την περιπτωση σου φιλε μου απο την στιγμη που ο κυκλος σου και οι γονεις σου σε εμποδιζουν να ασχοληθεις με αγγελιες (υποθετοντας οτι αδυνατεις να τους αλλαξεις γνωμη ή να τους αγνοησεις)

 

Παιρνεις το σετ σου, κατεβαινεις Ερμου ενα σαββατο πρωι, το στηνεις και ξεκινας να παιζεις. Μπροστα τοποθετεις ταμπελακι "ζητειται μπαντα...". Πιστευω οτι το πολυ σε 1.5-2 ωριτσες θα εχεις αυτο που θελεις κανοντας και το απαραιτητο face control.  ;D

 

Υ.Γ Θα μπορουν να ειναι και οι γονεις σε μια γωνια ωστε να τσεκαρουν τους μελλοντικους bandmates.  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε παλομουχρίτσες Λύδιος που σας χρειάζεται, βρήκατε το  παιδί και βγάζετε το άχτι σας  ;D ;D ;D

 

Ουστ τσαπρόμαγκες, πίσω στις γυναίκες σας και τα χρέη σας  ;D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου το ειδα και αυτο, δηλαδη ντραμμερ να μην μπορει να βρει μπαντα στην Αθηνα μπορω να πεθανω ησυχος...  ;D

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... ντραμμερ να μην μπορει να βρει μπαντα στην Αθηνα ...  ;D

Μπα.

Ο ντράμερ δεν αφήνει την μπάντα να τον βρει.

 

Και που να τα διαβάσει όλα αυτά όταν τον αφήσουν οι δικοί του να μπει στο Ιντερνετ.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου