Προς το περιεχόμενο

Πως να βρω μπάντα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πλακα πλακα ψανω δραμερ...λες να παρω κανα κουτι τζοκοντες και να παω απο το σπιτι για την γνωριμια ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πουθενά δεν είπε ο HumptyDumpty ότι είναι από Αθήνα. Μπορεί να είναι από Ορεστιάδα.

Στο θέμα μας τώρα. Ένα μικρό παραθυράκι παρουσιάζεται σε όλους εμάς τους επίδοξους ντράμερς για να ακολουθήσουμε την ονειρεμένη καριέρα μας.

Αυτό το παραθυράκι παρουσιάζεται αμέσως μετά την απαγκίστρωσή μας από τους πιεστικούς γονείς και λίγο πριν την εξαπάτηση μας από φαινομενικά τρυφερή σύζυγο που εντός 2 μόλις ετών το παραμύθι του «ναι αγάπη μου, ότι θέλεις να κάνεις, ότι σε εκφράζει» μετατρέπεται άγαρμπα σε «άντε ρε τεμπελχανά, που θέλεις να το παίξεις και μουσικάντης. Βλάκα, αντί να κάνεις καμιά δουλειά κάθεσαι και παίζεις ντρουάμς όλη μέρα.»

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meanwhile, στο σπίτι του ΟΡ, οι γονείς (που, φυσικά, διαβάζουν, στωικά, το θέμα , αλλά δε συμμετέχουν :P ) προς τον HumpdePump:

 

"στα λέγαμε εμείς...αγγελίες, στούντια κτλ ΤΕΛΟΣ............και αυτό το HumpdePump..ΤΙ σκεφτόσουν, δηλαδή;"

 

:P :P ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουθενά δεν είπε ο HumptyDumpty ότι είναι από Αθήνα. Μπορεί να είναι από Ορεστιάδα.

 

Η αλήθεια είναι πως το έχω ακούσει και εγώ οτι οι μπάντες στην Ορεστιάδα είναι επικίνδυνες!

Αν και έχουμε 1/2 πιθανότητες να είναι απο τα την γύρω περιοχή της Αθήνας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Μουσταφά και λοιπούς πρόστυχους που κυλιέστε στο βούρκο της αμαρτίας μέσω αγγελιών κλείνοντας ραντεβού σε studio και μασατζίδικα.

      Να φοράτε τουλάχιστον προφυλακτικό παιδιά μου ;D ;D ;D

 

αγαπητέ, Samy, έχω εκπορνευθεί δια την Τεχνη (την υψηλή, ούχι την άλλη)  8)

 

edit: από διπλανό θέμα, αλλά, νομίζω πως ταιριάζει

 

Eίναι απλή διασκέδαση χωρίς τις "τριβές" μιας κανονικής μπάντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως το παιδί μου αμα το δώ με μουσικό οργανο θα του το σπάσω. ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΠΑΣΩ.

Εγω το γιό μου θα τον κάνω επιστήμονα τρανό, θα τον κανω κομματόσκυλο, βουλευτή, ΥΠΟΥΡΓΟ. και θα του βρώ και μια πλούσια νύφη να του διαλέξω να τους δώσω την ευχή μου και οι συμπέθεροι να τους δώσουν την προίκα.

 

Αχ θα τον πετύχω σε κανα φιλο του να παίζει αρμόνιο. ΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!

 

Να πηγαίνει να βρίσκει μπάντες για να παιξει ...... μουσική Ντραμς, . Ακους εκεί.

Τεντυμπόι τυμπανιστή δεν θα τον κανω το γιο μου

 

θα γίνει σοβαρός οπως εγώ ... ο πατέρας του. Μπουάξ!

 

Εγω κανω σνιάρφ και ζαπάρω οποιον δεν μου αρέσει.

Ερχεται Αυτός.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου