Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γιάννη απ την Κοζάνη σ ευχαριστώ που μ εμπιστευτηκες και κάναμε ανταλλαγή των κιθάρων μας...Μιλάω για κιθάρες του 1000ρικου Loomis ο ένας Charvell ο άλλος...

Το πόσταρα για να το βλέπουν κάποιοι ένθεν και ένθεν...

Απατε'ωνες ΠΑΝΤΑ θα υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ!

Μιλήστε αλλάξτε στοιχεία mail και οτιδήποτε άλλο σας ασφαλίζει την σωστή συναλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα εισαι ναυτικος,οποτε μια και δεν εχω γνωρισει ουτε εναν ναυτικο που να μην ειναι παιδι αστερι φυσικα και σε εμπιστευτηκα.... ;D και φυσικα δεν εκανα λαθος... :)

 

να'σε καλα.εγω ειμαι ο ναυτικος που μου εστειλες το pod στην πατρα επισεις με

τον ιδιο τροπο οπως με τον αγγελο.να σου πω την αληθεια ντρεπομαι να

λεω οτι ειμαι ναυτικος πολλες φορες μ'αυτα που γινονται εκει μεσα. :(

 

το pod το ειχες σκεπασει και με μια φορμα με μια πολυ μεγαλη τρυπα σε υποπτο μερος :o

που με τρομοκρατησε η ιδεα να μην σε πληρωσω γιατι το πηρα σαν υπονοουμενο οτι "

αν δεν πληρωσεις κοιτα τι σε περιμενει". ::)

στην επομενη πωληση που θα στειλω με κουριερ θα την βαλω μεσα να ειμαι σιγουρος. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Administrator

Οταν είστε σίγουροι (και δεν νομίζετε) πως κάποια αγγελία αφορά απάτη, ενημερώστε τη διαχείριση.

 

Διαφορετικά μη σπέρνετε τον πανικό και μη διασύρετε κόσμο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ...

 

edit:

Επίσης καλό θα ήταν το "διασυρετε κόσμο" να το πάρεις πίσω γιατί είναι ανακριβές και προσβλητικό μιας δεν αναφέρθηκε όνομα ή κάποια  συγκεκριμένη αγγελία ούτε καν "φωτογράφισα"  κάποια αγγελία συγκεκριμένα, μίλησα οτι αν κάποιος ψάχνει μια Gibson lespaul να χει το νου του, επίσης το οτι κάποιο μέλος πουλάει μια higwayone για standard USA και προσπαθεί να ξεγελάσει κόσμο!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΑΣΥΡΜΟΣ ?? μπορείς να μου πεις ? Το έχετε παρακάνει εδώ μέσα οι admin μου φαίνεται με την αυταρχική στάση σας και την "αστυνομική λογική"..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

διαγράφουν οι admin ποστ στο λεπτό.... αλλα αγγελίες που ειναι αποδεδειγμένα απάτη δεν διαγράφονται..

 

Τα αδιάσειστα στοιχεία μπορείς να παραθέσεις;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα ασχοληθώ πολύ yameth...

-η αγγελία με τα sony monitor ηχεία που τα πουλούσε ο φίλος για studio monitor ήταν καθαρή απάτη

-η γνωστή αγγελία με το x7, που ξανά έβαλε μετά άλλο keyboard αγγελία και δε διαγράφηκε..

-η αγγελία με την κιθαρα που παραθέτει  ο gmw σε προηγούμενη σελίδα που μέχρι και ο πωλητής ζήτησε συγνώμη

 

τελος για μενα.. δεν ειναι δικια μου σελίδα το νοιζ για να το προστατέψω.. εγώ αυτό που πίστευα οτι ήταν ορθό να κάνω το έκανα... αλλά βγαίνω και φτεχτς και σε θέση να απολογούμαι  για οφθαλμοφανείς καταστάσεις ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω τι το αρνητικο μπορει να κουβαλα μια φραση του στυλ "προσοχη παιδια στισ αγγελιες παιζουν μαιμουδες Gibson" εστω και αν η καταγγελια δεν ειναι 100% αποδειξιμη μονο καλο μπορει να κανει. Καλο μαλιστα και στις 2 πλευρες. Και στους (σωστους) πωλητες και στους τυχον αγοραστες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου