Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Προσοχή! Στην αντικαταβολή δεν μπορείτε να ελέγξετε το περιεχόμενο πριν πληρώσετε!

Μπορεις και με το παραπανω...αν τους πεις οτι εχεις υποψια πως τιθεται θεμα φερεγγυοτητας...το εχω κανει και γι αυτο το λεω..ισως να επεσα και σε ανθρωπο... :) :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παρακάτω link, η πρόσφατη εμπειρία μου με ένα ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟ άτομο...

(To μέλος Captain Dog).

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=203392.0

 

Για τον συγκεκριμένο μας έγραφε πρόσφατα εδώ ένας συμφορουμίτης... Δεν είσαι το μόνο θύμα όπως φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμα παιδια γιατι εχουμε τρελαθει....

 

Περιμενουμε αλλο απατεωνα...αφηστε τον αυτον....

(το δικαστηριο δεν μπορει να επιμεληθει οποτε μαλλον εμεινε αθωος...)

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μαλλον κλειδωσε το θεμα με τον Captain Dog απανταω εδω:

 

μηνυμα απο τον ιδιο:

οσο για το παιδι που λετε απο την Χιο εγω πεταλι του δεν ελαβα ποτε και ουτε το δικο μου πισω. Απο εκει και στο εξης το παιδι απο την Χιο καθε λιγο και λιγακι απαιτουσε να του στελνω συνεχεια αλλα πεταλια απο τις αγγελιες μου με το ετσι θελω. και ακριβοτερα απο το δικο του με την λογικη οτι πρεπει να κανω αυτο για να αποδειξω οτι δεν εχω κανει λαμογια. Συγνωμη αλλα δε το δεχομαι…..

 

Λοιπον κυριοι  συστηνω να μην μπλεξετε με συναλλαγες μαζι του. Δεν θα πω οτι ειναι απατεωνας απλα αποφυγετε τον.

 

Οσο γιαυτο που λες παραπανω, ενα θα σου πω. Ιστορικο συνομιλιων: 

 

" το τοι κανω με την επικοινωνια και το αν δινω κινητο η οχι ειναι καθαρα δικο μου θεμα και ναι δε γραφω κινητ μου δημοσιως για το λογο το οτι εργαζομαι και δε μπορω να απανταω στο τκινητο μου συνεχεια οσο για το πεταλακια αν εχεις στενοχωρηθει τοσο να στο πληρωσω ρε αδερφε αλλα ΑΝ τα ΕΛΤΑ σου επιστρεψουν το χαμενο σου πεταλακι τοτε καλα να κανεις να ανοιξεις κοινοποιημενο θεμα στο νοιζ και να ζητησεις δημοσια συγνωμη γιατι προσωπικα πεταλακι εγω δεν ελαβα

 

και το δικο μου χαμενο ειναι αλλα δε θα κατσω να σκασω για 35 ευρω

εσυ λοιπον που καθεσε και σκας ελα σκοτωσε με τι αλο να σου πω.

 

Και του γραφω εγω:

 

Στειλε μου  το overdrive σου το ροζ  δεν θέλω χρήματα. Απλά είμαι άνεργος κ με πονεσανε τα 35€ σε αντίθεση με εσενα

 

(Το πεταλακι το ειχε 40€ προς πώληση. Και του το ζητησα εφοσων προσφερθηκε και δεν  "του απαιτουσα καθε λιγο και λιγακι να στελνει πεταλια του με το ετσι θελω")

 

Επομένως κύριε ξεφτίλα μαλλον λες ψεματα, οπως και στις απαντησεις σου σε αλλα παιδια στο κλειδωμενο θεμα. Και τελειώνω λέγοντας σου το ιδιο πραγμα που σου ειχα γραψει και στο facebook.. Θα με δεις μπροστα σου

If_you_know_what_I_mean.png.1a7a9c7e2097530eae9bb9180214b812.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου