Προς το περιεχόμενο

Billy's Titanic.Πρώτα βήματα στα πλήκτρα.


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι και της ηλικίας αυτό μη στεναχωριέσαι Φώτη
Μπορώ να μην στεναχωριέμαι, ο δικός μου γιός ρε γαμώτο.....  :-X
Επίσης θέλει να μάθει και τύμπανα
Ωχ..Ωχ..Ωχ.... ;D.                                                                                                                                        Να τα χαίρεσαι τα παλικάρια σου Δημήτρη :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα χαίρεσαι τα παλικάρια σου Δημήτρη :)

Να 'σαι καλά Φώτη! Έρχεται και ο τρίτος διάδοχος από στιγμή σε στιγμή!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να μην στεναχωριέμαι, ο δικός μου γιός ρε γαμώτο.....  :-X  Ωχ..Ωχ..Ωχ.... ;D.                                                                                                                           

Υπαρχουν χειροτερα αδερφε!Η κορη μου που ειναι 15 ακουει ΡιΧανες ;D και τετοια,ευτυχως ο γιος που ειναι 10 κλινει αλλου.Οπως βλεπεις εχουμε παιδια ιδιων ηλικιων και σε καταλαβαινουμε.

 

Να 'σαι καλά Φώτη! Έρχεται και ο τρίτος διάδοχος από στιγμή σε στιγμή!  :D

Mε το καλο Δημητρη!

Το καλυτερο Χριστουγεννιατικο δωρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να του πεις ευγε και απο εμενα.

 

Δεν αναλαμβανεις σε κανα δυο χρονάκια και τον δικό μου αφου βλεπω οτι και εσυ το εχεις ως δασκαλος απο το αποτελεσμα, γιατι εγω δεν εχω υπομονη για τέτοια? λολ

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να του πεις ευγε και απο εμενα.
Θα του διαβιβάσω τα εύσημα με μεγάλη μου χαρά, cos_dr. Ευχαριστώ :)                                                                                    Όσο για το δικό σου τέκνο, αν έχεις την διάθεση να ανεβαίνεις 500 χλμ. (Αθήνα-Αλεξάνδρεια) και τα €€€ (284,55 Ευρώ το μάθημα 8)), με χαρά μου να τον διδάξω :D                  Αν και, αν κρίνω απ'το δικό σου ταλέντο (όχι μόνο στα πλήκτρα ;)) ο μικρός θα τό'χει από τα αποδυτήρια :D 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ξανάκουσα το θέμα από το Youtube και αυτό το θέμα με το χρόνο σκέφτηκα όταν το άκουσα δηλ ότι ο πιτσιρικάς πατάει μια χαρά.Αμα παίζει και με τα δυο χέρια σε δύο μήνες μιλάμε για τάλαντο.Αντε και σε σόλα DP τώρα.Να το χαίρεσαι Φωτή.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου