Προς το περιεχόμενο

Paradigm Shift by Spyros Delta


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιστροφη στα παλια για λιγο ξεμουδιασμα με playmobile παιξιματα  ;D και βιντεο επ'ευκαιριας

 

http://www.youtube.com/watch?v=o0G1ASchtKI

 

ΥΓ Κατα βαθος εχει δικιο το ρεμαλι φρανκ.

Υποσχομαι δεν θα το ξανακανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ συνονόματε βρήκα το κομμάτι που επέλεξες να διασκευάσεις εξαιρετικά κουραστικό, με το ζόρι κατάφερα να δω ολόκληρο το βίντεο  ;D. Αυτό που με κράτησε βέβαια είναι το εξαιρετικό παίξιμο και η σπουδαία τεχνική που κι από μόνα τους είναι άξια θαυμασμού.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παικταρας αλλα.....μεταλ! ;D ;D

 

Πραγματικά, παικταράς με τα όλα του- και χαράς το κουράγιο του να καταπιαστεί με αυτό το κομμάτι.

 

ΥΓ: Έζι φίλος gvour, μέταλ να γουστάρουμε  8)

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ηχος οντως φτωχος γιατι το εγραψα εξωτερικα με το μικ της webcameras στο laptopaki γιατι δεν μου "παιζει" το κανονικο pc.

Jazz το κομματι οπως προειδοποιησα ειναι playmobile  ;D. Καλο για εξασκηση (εχω "πεσει" λιγο τεχνικα, τελευταια) και για χωσιμο.

 

Ευχαριστω για τα σχολια.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και σαν κομμάτι δε με τρελαίνει και εμένα θέλει τεχνική που ο δελτα την διαθέτει μπράβο σπυρο  (timing - vibrato super ) μπράβο ! !  :D  και στο επόμενο με το καλό   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο επόμενο με το καλό    

Tο επομενο  task θα ειναι να παιξω καμια ακουστικη στο CD σου   ;)

 

Thanks dudes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρό αθώο παιδί, μην αφήνεις να εκμεταλεύονται τα χέρια σου σατανισταί μεταλάδες ρεμαλοφράνκιδες, ίνα μην καείς εις την κόλαση  ;D ;D ;D

 

  Το αποφεύγω το είδος, αλλά όπως σε είδα, δεν είσαι το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα μεταλλά, η τεχνική σου είναι πολύ ανώτερη, τόσο ώστε να μου είναι ανεκτό το άκουσμα  ;D ;D ;D Είναι σαν να κύλισε ο γκαραζιέρης στο βούρκο της μέταλ αμαρτίας  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου