Προς το περιεχόμενο

Να μιξάρω με ακουστικά των...10 ευρώ ψείρες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα τα Superlux τοσο καλα ειναι πια? Και τι τιμη ειναι αυτη? 29€ ακουστικα ποσο καλα να ειναι για μηξοις? :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτα τα Superlux τοσο καλα ειναι πια? Και τι τιμη ειναι αυτη? 29€ ακουστικα ποσο καλα να ειναι για μηξοις? :P

...για άσχετο σε κόβω... ;) 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα πρωτη φορα ακουω αυτη τη μαρκα. Tea_green.gif

Έχουν ξανα αναφερθεί στο φόρουμ και έχουν κάνει αίσθηση και σε φόρουμ hifi (μαζικές αγορές και τέτοια).

Υπάρχουν και thread (Ελλάδα και έξω) για μικρές μετατροπές (σε κάποια μοντέλα) που υποτίθεται τα μετατρέπουν σε giant killers.

Τα δικά μου που έχω εδώ και χρόνια (και έχουν υποστεί και το τεστ χρήσης από παιδιά), ειδικά για τα χρήματά τους, με έχουν αφήσει πολύ ικανοποιημένο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψαξετε γενικοτερα στο ιντερνετ θα βρειτε σε πολλα φορουμ και συγρισεις να λενε πολυ καλα λογια για τη σχεση ποιοτητας -τιμης. Τα συγκρινουν με ακουστικα αρκετα ακριβοτερα. και τα δικα μου που τα εχω 4 χρονια ειναι αρκετα καλα για 20 ευρω (δεν εχω προσωπικη αποψη για συγκριση)

http://www.thomann.de/nl/superlux_hd681.htm

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάιστα. tea_RED.gif

Ειναι καλα λοιπον παρα την πολυ χαμηλη τιμη τους, μια τιμη που εκανε ακομα και μενα (που ειμαι γνωστος πολεμιος της φρασης "οτι πληρωνεις παιρνεις") να αναρωτηθω.

Στα υποψη λοιπον. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα πρωτη φορα ακουω αυτη τη μαρκα. Tea_green.gif

 

Βγανει και ουραια μικροφωνα

 

 

εχω αυτο και μαμει και δερνει σε cab miking

 

http://www.thomann.de/gr/superlux_r102.htm

 

και αν γραψεις καλα μετα η διαδικασια της μυξις...ειναι παιγνιον ;D  (φτανει να εχεις κατεβασει καλα το κουμπασε  ;D..και να εισαι λεβεντης)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψαξετε γενικοτερα στο ιντερνετ θα βρειτε σε πολλα φορουμ και συγρισεις να λενε πολυ καλα λογια για τη σχεση ποιοτητας -τιμης. Τα συγκρινουν με ακουστικα αρκετα ακριβοτερα. και τα δικα μου που τα εχω 4 χρονια ειναι αρκετα καλα για 20 ευρω (δεν εχω προσωπικη αποψη για συγκριση)

http://www.thomann.de/nl/superlux_hd681.htm

 

Καλή μαγκιά ρε φίλε. Δεν ήξερα ότι βρίσκεις τόσο καλά ακουστικά σε τέτοια τιμή. Με αυτά π.χ. τα AKG έχουν καμία σύγκριση ή γενικώς ακουστικά πολλαπλάσιας τιμής (κοντά στα 100-150€);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κανω το mic ωρε Zuperfunk? Δεν τραγουδαω και δεν εχω ακουστικα οργανα στο σπιτι εκτος απο 2 ντραμς, οι οποιες ομως ειναι στον κατω οροφο και ανηκουν στον bro. Οποτε δεν ασχολουμαι με mics.

Βεβαια, η σχολη "Αντζελα Δημητριου" υποστηριζει αλλα, δηλαδη οτι ολα τα οργανα, ηλ. ή ακουστικα, θελουν mic για να ακουστουν. Δεν θα ξεχασω ποτε αυτο που μου ειχε πει καποτε ενας κολλητος κιθαριστας που επαιζε με τη "Θειτσα" (ετσι την ελεγαν στο σχημα οι μουσικοι... :P) για ενα βραδυ που τον πλησιαζει ενω επαιζε ενα σολακι στην κιθαρα και του βαζει το mic της κοντα στις χορδες της ηλ. κιθαρας του. ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου