Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Cubase 7


Amorphis2014

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά...!!!! κατέβασα το Cubase 7 και έχω ένα πρόβλημα , εκεί που έχω τελειώσει με την εγκατάσταση πατάω στο εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας και μου βγάζει ένα συννεφάκι που λέει αυτό:No valid license found. The program will quit now. Και κάτω 2 επιλογές:OK / Start License Activation.Μόλις πατήσω το "start License Activation" μου λέει να πατήσω το Activation Code έψαξα τον κωδικό σχετικά για το elicenser αλλά τίποτα..!!! τι να κάνω...;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να κάνω...;;;

 

να διαβασεις τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ του φορουμ

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ για ποιο λόγο παρακαλώ;

 

4. Δεν επιτρέπεται η προώθηση και αναζήτηση πειρατικού λογισμικού και μουσικής ή οτιδήποτε άλλο παραβαίνει τον νόμο, μέσα από τη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πατήσω το "start License Activation" μου λέει να πατήσω το Activation Code έψαξα τον κωδικό σχετικά για το elicenser αλλά τίποτα..!!! τι να κάνω...;;;

Buy it! idea.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αποκλείεται να έχει το κανονικό?

 

Το θεωρώ λίγο αφελές να ζητά πληροφορίες για εγκατάσταση περιστατικού εδώ μέσα.

 

Respect στην απάντηση του Hysplex,μπράβο στην καλή σου πρόθεση... (πειρατικού εννοείς έτσι? Μπας και δουλευες πριν σε τιποτα ΕΚΑΒ?! Πλάκα κάνω!)

Όμως, σίγουρα δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο, και αφού δεν έχει γίνει διαγραφή του thread ακόμη, και εγώ με καλή πρόθεση, θα πω στον φίλο Amorphis2014:

1. Δες τα έντυπα με τα license keys, διάβασε εδώ:

http://www.steinberg.net/en/support/productactivation.html

"Most of our boxed products have the Activation Code printed on the Essential Product License Information sheet inside the product’s box."

2. Εάν τελικά ο θείος Torrent στο έκανε δώρο, πήγαινε αγόρασε το και,

3. Κατανόησε τους κανονισμούς του Φορουμ!

 

(Και για να μην επιδοθούμε σε κυνήγι μαγισσών, και επειδη η πειρατεία, σε κάθε της μορφή είναι παρανομη, και επειδή ο αναμαρτητος πρώτος τω λιθο βαλέτω, και επειδή όλοι μας έχουμε κατεβάσει κάτι/κάπου/κάποτε, και επειδη...και επειδή... ένα απλό μαλωμα στον φίλο πρεπει φτάνει! Δεν πειράζει...!

 

"Οκ, Αϊ Βασίλη, νααα, είδες?, ήμουν καλό παιδί και φέτος...θα μου παρεις τωρα τον MacBook Pro που θέλω?!! Ναι αυτόν που τρεχει το Logic να κάνω μια ηχογραφηση της προκοπης?"

....shhhhh! I hear music in my ears...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το θεωρώ λίγο αφελές να ζητά πληροφορίες για εγκατάσταση περιστατικού εδώ μέσα.

 

:D άτιμη αυτόματη διόρθωση. :D

Ναι φυσικά πειρατικου εννοώ !

 

Συμφωνώ λοιπόν με τον bergholt σε ότι λέει

 

Προς στιγμή (αφελώς απο την πλευρά μου) υπέθεσα ότι έχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του κανονικού software, πράγμα όχι και τόσο ασυνήθιστο .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Οκ, Αϊ Βασίλη, νααα, είδες?, ήμουν καλό παιδί και φέτος...θα μου παρεις τωρα τον MacBook Pro που θέλω?!! Ναι αυτόν που τρεχει το Logic να κάνω μια ηχογραφηση της προκοπης?"

 

;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου