Προς το περιεχόμενο

All around "μεγάλο" delay


proedras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους,

 

Θέλω να αντικαταστήσω το TC Electronic Flashback με κάποιο delay που να είναι all around και να κάνει τα πάντα (πολλά modes, tap tempo, looper).

 

Στο μυαλό μου έχω το TC Electronic Flashback x4 αλλά και το Boss Giga Delay. Γενικώς θα ήθελα προτάσεις σε αυτή την κατηγορία των "μεγάλων" delay. Όσε για την τιμή, ας πούμε maximum τα 300 euros.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλή χρονιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα χρήματα, που διαθέτεις, θα τσέκαρα και στα μεταχειρισμένα, μια και παίζουν κάτι Eventide, Memory Lane, Strymon, καθώς και φτηνότερα, όπως το DD20 (που θέλεις).  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μυαλό μου έχω το TC Electronic Flashback x4

 

Η αναζήτησή σου τελειώνει εκεί κατ'εμέ. Το λέω γιατί κι εγώ από το μικρό (για την ακρίβεια από 2 μικρά) πέρασα στο X4 και από δω και πέρα δεν θα χρειαστεί να περάσω πουθενά αλλού. Άπειρες δυνατότητες, πανεύκολο στη χρήση. Αυτά. Καλή χρονιά και καλά παιξίματα όπως και να'χει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με το Eventide γιατι κατ' εμε ειναι το καλυτερο αυτη την στιγμη...Αλλα κ το x4 εχω διαβασει ειναι αριστουργημα,αν και δεν το εχω δοκιμασει.Επισης και το Nova Delay της TC παλι το οποιο εχω,βγαζει ματια με την ευκολη λειτουργεια του αλλα και με τις παραμετρους του.

 

Καλη χρονια!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μυαλό μου έχω το TC Electronic Flashback x4

 

Η αναζήτησή σου τελειώνει εκεί κατ'εμέ. Το λέω γιατί κι εγώ από το μικρό (για την ακρίβεια από 2 μικρά) πέρασα στο X4 και από δω και πέρα δεν θα χρειαστεί να περάσω πουθενά αλλού. Άπειρες δυνατότητες, πανεύκολο στη χρήση. Αυτά. Καλή χρονιά και καλά παιξίματα όπως και να'χει!

+1

Εχω λυσει και εγω το πρόβλημα μου me to x4, ασε που για το midi, πινω κρασι στο ονομα του!!!

moody...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου