Προς το περιεχόμενο

μουχλα σε παλιο συνθ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες εχω ενα παλιο συνθ το οποιο εχει υγρασια μυριζει φουλ και καποια μεταλλα εχουν οξειδωθει...

να σημειωσω οτι το ειχα 2 μηνες ανοιχτο βεραντα αλλα....

τι να κανω?

υπαρχει καποιο σπρει κατι?

 

ευχαριστω για τη βοηθεια και καλη χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tom 1501? Αυτο ειναι καρασπανιο Ρωσικο synth, που το πετυχες? Απορω γιατι το ειχες 2 μηνες (ανοιχτο κι ολας) παρατημενο στη βεραντα. Κι επειδη ειναι και παλιο/σπανιο θα επρεπε να το προσεχεις περισσοτερο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχεις το προσεχω παρα πολυ και επισης να σου πω οτι ειναι σε αριστη εμφανιση αλλα και λειτουργικη κατασταση

 

tom1501_2.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε , κατσε λυστο ολο , φτιαξε ενα μειγμα ξυδιου και σοδας και καθαρισε το για να εξουδετερωσεις τη μουχλα, με αντισκωριακο WD 40 σπρει περασε τις επαφες, βιδες κλπ , για ηλεκτρικες επαφες υπαρχει ενα αλλα δεν θυμαμαι και βαριεμαι να βγω εξω στο μπαλκονι γιατι το εχω να σου πω, αργοτερα,  ξαναδεστο και μην το ξανααφήσεις σε ακραιες συνθηκες, να το πακεταρεις αλλη φορα

 

γιατι...........................

               θα σε καταγγείλουμε σε φιλοοργανική εταιρεία λολ

 

(Και εγω τα προσεχω τα δικά μου, αμα τα παιρνω το καλοκαιρι στη θαλασσα και κανω surf πανω τους μετα τα ξεπλενω καλα να φυγει το αλατι και περιμενω να στεγνωσουν πριν τα ξαναβαλω στη πριζα λολ)

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι το πηρα....ηταν και σε ξυλινη θηκη και μολις το ανοιξα επαθα πλακα απο τη μυρωδια..

εδω και μερες το εχω μεσα μαζι με τα αλλα καλουδια ανοιχτο αλλα μυριζει γ@μ ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου