Προς το περιεχόμενο

Let's build a Stratocaster


HellFire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ένα μικρο τεστ για τους αυτιαδες του Νοιζ. :D

Τι διαφορες ακούτε στα δυο κλιπάκια?

 

 

 

Μα είναι προφανές. Τα πρίμα είναι πιο αέρινα στο πρώτο και τα μεσαία έχουν ένα αέρινο κομπρεσάρισμα. Το δεύτερο δε, εμφανίζει μία συγκρατημένη ξυλίλα οξιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι προφανές. Τα πρίμα είναι πιο αέρινα στο πρώτο και τα μεσαία έχουν ένα αέρινο κομπρεσάρισμα. Το δεύτερο δε, εμφανίζει μία συγκρατημένη ξυλίλα οξιάς.

 

Ο Otto άνοιξε τον χορό, για να ακούσουμε και άλλες απόψεις.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ δεν πιστευω να εχεις βαλει το παιδι σου να κανει το ρελικ  ;D(ακουω παιδικες φωνες )

 

Το τεστ έγινε στο εργοστάσιο μου στην Ταϊλανδή, φτηνά εργατικά και παιδάκια χωρίς ασφάλιση να φτιάχνουν κιθάρες που μετά βάζουν την στάμπα made in USA ;D

Τι να κανω ρε φίλε που με κυνηγούσε η μικρή με ένα κουτάλι για να βαρέσει και αυτή το μπράτσο....

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε πω Νίκο ότι στην αρχή νόμιζα πως χάλασαν τα ηχεία του laptop... ;D ;D ;D

 

Αφού κατάλαβα λοιπόν τι παίζει, στο κλιπ πριν γίνει roasted ο ήχος είναι πολύ πρίμος σε αντίθεση με τον πιο γεμάτο και μπάσο ήχο που άκουσα στο κλιπ που έγινε roasted η ταστιέρα.

 

Μπορεί να λέω και χαζομάρες αλλά έτσι με ακούστηκε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε πω Νίκο ότι στην αρχή νόμιζα πως χάλασαν τα ηχεία του laptop... ;D ;D ;D

 

Αφού κατάλαβα λοιπόν τι παίζει, στο κλιπ πριν γίνει roasted ο ήχος είναι πολύ πρίμος σε αντίθεση με τον πιο γεμάτο και μπάσο ήχο που άκουσα στο κλιπ που έγινε roasted η ταστιέρα.

 

Μπορεί να λέω και χαζομάρες αλλά έτσι με ακούστηκε. :)

 

Δημήτρη εάν σου πω ότι το τοκ τοκ που ακουγες, ήμουν εγώ που σου βαρουσα την πόρτα, θα με πιστέψεις? ;D

 

Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος σε αυτό που ακούμε, την άποψη μας λέμε.

 

Θεώρησα σωστό να βάλω αυτά τα δυο κλιπακια να τα ακούσετε γιατί δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο στο Ίντερνετ και για να δώσω τροφή (τα παϊδακια του fusiongtr) για σχόλια.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο βαρύ το δεύτερο ελαφρύ... τι είναι; ξύλινες κουτάλες;θα μαγειρέψεις ???

για μέταλ προτιμώ την κουτάλα νο1 ,βρήκα μόνο ρύζι εδώ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου