Προς το περιεχόμενο

Ηχογράφηση σόλο πιάνο στην Στέγη γραμμάτων και τεχνών.


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Λοιπόν,

 

Η Στέγη ΔΕΝ έχει (όπως μου είπαν, τέλος πάντων στο τηλέφωνο) δικό τους άνθρωπο και μηχανήματα για να γράψουν. Άρα πρέπει να φέρω δικό μου.

 

Είμαι στο ψάξιμο ακόμη, και στο μπλαμπλα και δεν έχω κλείσει, αλλά αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να κάνει ΚΑΛΗ ηχογράφηση (επαγγελματικού επιπέδου καθαρά) σε concert hall, σε πιάνο, για 2 ημέρες (μετά το καλοκαίρι), με τα δικά του μηχανήματα, ας έρθει σε επαφή με ΠΜ να τα πούμε...

 

Δε μπόρεσα να σκεφτώ που να το βάλω, αν είναι λάθος το φόρουμ, ας το μετακινήσει κάποιος παρακαλώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...(μετά το καλοκαίρι)...

Από τώρα;

Μέχρι τότε μπορεί να έχουνε βρει οι ίδιοι μηχανήματα και ηχολήπτη γι'αυτό το σκοπό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...(μετά το καλοκαίρι)...

Από τώρα;

Μέχρι τότε μπορεί να έχουνε βρει οι ίδιοι μηχανήματα και ηχολήπτη γι'αυτό το σκοπό.

Αν δε βάλω σε τάξη τα οικονομικά, πάω και στο Μέγαρο που ξέρω τιμή από τώρα και πρέπει να κλείσω από τώρα.

 

Αυτές δεν είναι αίθουσες που είναι άδειες. Έχουν πρόβες, σεμινάρια, κλπ... Άρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ναι, υπάρχει. Και γνωρίζω, ακριβώς την τιμή. Αλλά αν μπορώ να πλησιάσω την στέγη, με καλύτερους οικονομικούς όρους... ας το ψάξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά αν μπορώ να πλησιάσω την στέγη, με καλύτερους οικονομικούς όρους... ας το ψάξω...

Μην είσαι κουτός...πήγαινε πάρε ένα δάνειο από το ΤΤ!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ηχογραφησεις με προσωπικο στουντιο και δικα του μηχανηματα , μπορεις να στειλεις ενα μυνημα στον δικο μας εδω στο forum . Τον digisilence. Ειναι πολυ καλο παιδι και πολυ καλος στην δουλεια του !!! Οτι εχω ακουσει απο δουλειες του ειναι εξαιρετικες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τον digisilence.

'Ασχετο.

Δεν ξέρω τι και πως, αν αναλαμβάνει καλύψες κ.λ.π., αλλά ο άνθρωπος το' χει.

Έτσι ήθελα να το πώ.

Συνεχίστε  :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ηχογραφησεις με προσωπικο στουντιο και δικα του μηχανηματα , μπορεις να στειλεις ενα μυνημα στον δικο μας εδω στο forum . Τον digisilence. Ειναι πολυ καλο παιδι και πολυ καλος στην δουλεια του !!! Οτι εχω ακουσει απο δουλειες του ειναι εξαιρετικες !!!

 

Συμφωνώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου