Προς το περιεχόμενο

Προβάδικο με καλό "reverb" ενισχυτή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους! Μπορεί κάποιος (από Θεσσαλονίκη) να μου προτείνει κάποιο προβάδικο που να διαθέτει έναν καλό ενισχυτή με reverb; Δεν είναι ανάγκη να είναι και 60's Twin Reverb ας πούμε, αλλά επειδή έχει παραγίνει (κατά τη γνώμη μου) το κακό με τους "μεταλλάδικους" ενισχυτές, τα έχω παίξει! Ελπίζω να μην είναι τόσο "άκυρη" η ερώτηση μου, απλά δεν μπόρεσα να βρω κανέναν πρόσφατα, και δε θυμάμαι να έχω πετύχει και κανένα στούντιο που να ανταποκρίνεται στα γούστα μου. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To RedHouse έχει έναν Fender (Super Reverb, νομίζω).

 

επειδή έχει παραγίνει (κατά τη γνώμη μου) το κακό με τους "μεταλλάδικους" ενισχυτές

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο αρκαδικον εχει εναν tween reverb

 

το αρκαδικο ειναι ανατολικα κοντα στο παρκο της Κρητης

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αρκαδικο ειναι ανατολικα κοντα στο παρκο της Κρητης

 

Μπορείς να δώσεις λίγες περισσότερες πληροφορίες, όπως τηλέφωνο, link, διεύθυνση κτλ?

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Shellac έχει τον Fender Twin Reverb RI με τον οποίο παίζω κάθε φορά όταν πηγαίνουμε.

Το studio είναι στο κέντρο, Λέοντος Σοφού 18, μέσα στη στοά.

 

Για το studio και τα παιδιά που το έχουν, μόνο καλά λόγια έχω να πω.

And isn't it ironic, don't you think?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Από τιμές ξέρουμε για τα στούντιο που αναφέρθηκαν; (το αρκαδικο πού βρίσκεται τελικά; :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου