Προς το περιεχόμενο

Κανάλι youtube του Noiz για πληκτράδες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθώς προηγουμένως έσφαζα μυριάδες νεκρών που περπατάνε στο diablo 3, ξάφνου μου έκανε κλίκ αυτή η ιδέα! Γιατί το Noiz δεν κάνει ένα κανάλι στο youtube στο οποίο να φιλοξενεί βίντεο των πληκτράδων μελών του στα οποία οι πληκτράδες είτε θα παίζουν με τα όργανα τους είτε θα φτιάχνουν οδηγούς-tutorials είτε θα λένε ότι θέλουν τες πάντων για το σχετικό θέμα των πλήκτρων.

Δεν θα ζωντάνευε περισσότερο το ίδιο το Noiz αν στις κατηγορίες θεμάτων είχε και το κανάλι του στο εσύσωλήνα με τα παρεμφερή; Ζήτω οι περπατημένοι νεκροί! που δίνουν ωραίες ιδέες στους καθημένους ζωντανούς. :o ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυριως....γιατι κανενας δεν θελει να δει τον Waterfall-K ΚΑΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ... ;D

 

 

go back to diablo3 και αμα ερθει καποια αλλη ιδεα εδω ειμαστε....

 

ΥΓ

Για να μιλησουμε σοβαρα τωρα..

αμα θες αρχισε εσυ με ενα βιντεο.. απλα πρεπει να ειναι στο λογαριασμο σου...

και βαζεις και ενα playlist "πληκτραδες απο ΝΟΙΖ..."

ειναι αναγκη να τα περιμενουμε ολα απο το ΝΟΙΖ και απο το κρατος..???

 

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να παιζεις battlefield 4 αλλη φορα.

 

Μα στην κατηγορία clips υπαρχουν πολλα βιντεο με πληκτραδες (και οχι μονο) που παιζουν με τα οργανα τους, tutorial ισως δεν υπαρχουν αλλα αυτο ειναι θεμα συμμετοχής.

 

Αν μπει τωρα μια κατηγορια video tutorials π.χ. θα πρεπει να στηριχθει και μαλλον δεν θα στηριχθει οχι απο βαρεμαρα η αδυναμια, αλλα οταν μπορεις να μπεις στο youtube και να βρεις οτι tutorial θες για οτιδηποτε, γιατι να μπει στον κοπο καποιο μελος στο noiz να φτιαξει tutorial?

 

Την σκεψη μου εκφραζω βεβαια.

 

Εγω ειχα την ιδεα καποια στιγμη να κανω live streaming στο καναλι μου την δημιουργια απο εμενα ενος κομματιου απο την αρχη μεχρι το τελικο αποτελεσμα αλλα μετα λεω, που να βρω το χρονο και μετα, ποιος θα κατσει να το δει? Και να το δει τι θα κερδίσει?

 

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μα στην κατηγορία clips υπαρχουν πολλα βιντεο με πληκτραδες (και οχι μονο) που παιζουν με τα οργανα τους, tutorial ισως δεν υπαρχουν αλλα αυτο ειναι θεμα συμμετοχής.

 

 

 

 

 

 

  Άνθρωπα με τη μοναδική λάμψη, δε χορταίνω να σε βλέπω να παίζεις το όργανό σου. Κάνε κανάλι στο σωλήνα Τώρα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω καναλι φιλε μου

Και δεν σε εχω ξεχασει απλα δεν εχω κουραγιο αυτες τις μερες να παιξω music, χαλαρωνω τον ελευθερο χρονο γιατι ειμαι λιγο πιεσμενος στο προγραμμα.

 

Θα σου κανω κανα ρυθμικο πληκτραδικο για το κομματι σου οταν ανοιξω πληκτρα, αν και πλεον θα στο εχει φτιαξει αλλος φανταζομαι. λολ

 

Καλο ειναι ολοι οσοι το παιζουν να το γραφουν και να το βαζουν στα κλιπς και εμενα μου αρεσει να βλεπω συναδελφους μουσικους του noiz να το παιζουν.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω καναλι φιλε μου

 

 

Καλο ειναι ολοι οσοι το παιζουν να το γραφουν και να το βαζουν στα κλιπς και εμενα μου αρεσει να βλεπω συναδελφους μουσικους του noiz να το παιζουν.

 

Κανάλι μπορεί να έχεις, αλλά όχι να το παίζεις το όργανο ;D ;D ;D

 

Σε περιμένω για το άσθμα ,εξάλλου μαζεύω υλικό για το οβίνδεο-θα κάνει χλαπαταγή λαίμαι-δεν γίνεται να μην τα παίξουμε τα όργανά μας τουγκέδερ  λαίμαι  :D. Βάλε τώρα γιουπόρνη λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρε φιλε, εδω δεν το παιζω τόση ώρα? σφεντόνα το κανα λολ

 

(μου αρεσει απο το 2,25 και μετα προσωπικα )

 

 

ειναι αν θυμαμαι καλα και στα clip του noiz

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα την ιδεα καποια στιγμη να κανω live streaming στο καναλι μου την δημιουργια απο εμενα ενος κομματιου απο την αρχη μεχρι το τελικο αποτελεσμα αλλα μετα λεω, που να βρω το χρονο και μετα, ποιος θα κατσει να το δει? Και να το δει τι θα κερδίσει?

 

Εξαιρετική ιδέα. Να το κάνεις σε video, όχι απαραίτητα live stream και μη σε νοιάζει, θα κερδίσουμε κάτι, πού θα πάει. Θα έχει ενδιαφέρον το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου