Προς το περιεχόμενο

"Trussart Style" Guitar Project


leon7pap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

το ιδανικο θα ηταν να μπορεσω να την κατεβασω ενα χιλιοστο οσο δηλαδη ειναι και το παχος του πλεγματος.Ετσι δεν θα ηταν και η γεφυρα ψηλοτερα.(θα δω το action αφου τελειωσω και αν με ενοχλει τοτε το κοβω με το dremel μου ετσι ωστε να κατσει η γεφυρα στο ξυλο και οχι στο πλεγμα.(νομιζω δεν θα εχω προβλημα).Με καθοδηγησε σωστα ενας φιλος φοβερος οργανοποιος αλλα δυστυχως αφενος δεν διαθετω ρουτερ και αφετερου δεν διαθετω και 150 γιουργια ουτε για να αγορασω ρουτερ (δεν ειμαι επαγγελματιας απλα ενα προτζεκτ δουλευω) ουτε για να μου το κανει καποιος αλλος γιατι καπου εκει παιζουν οι τιμες....(καλα βεβαια αν καποιος παλι προσφερεται και εχει ρουτερ να το κανουμε με κανα καφασι μπυρες τοτε δεν θα του κοψουμε και την καλημερα!!!)

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα το φθειρω.απο μεσα απο το μαυρο ματ ειναι ασημι οποτε μιας που δεν θα κανω πραγματικο binding στην κιθαρα θα τριψω ολα τα περιγραμματα ΑΝΟΜΟΙΟΜΟΡΦΑ (περιμετρικα το καπακι,το control plate τις θεσεις των μαγνητων και επισης θα κανω το ιδιο και σε ολο το hardware το οποιο θα ειναι και αυτο μαυρο αλλα με "φαγωμενα" τα περιγραμματα...μαυρο ασημι δηλαδη....αυτα για αρχη ισως οταν τη δω ολοκληρωμενη να θελει και το καπακι στο εσωτερικο του λιγο φαγωμα...οι αποχρωσεις θα ειναι καπως ετσι (ετσι τις φανταζομαι εγω δηλαδη)

 

http://www.gbase.com/gear/trussart-steel-deville-holy-front-2008-distre

 

...τα σημεια ομως που θα "τριψω" διαφορετικα...αυτα στη φωτο δεν μου πολυαρεσουν...

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου