Προς το περιεχόμενο

Ακουστικα τύμπανα και πολυκατοικίες...


hampis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσωπικα εχω τα ντραμς στο ισογειο του σπιτιου(καμια ηχομονωση ή οτιδηποτε σχετικο),στον 1ο μενει η γιαγια και στον 2ο η θεια..μενω σε μικρη γειτονια,γνωριζομαστε ολοι και εδω και 2 χρονια που παιζω 4 φορες τη βδομαδα/40 λεπτα τη φορα(ειδος jazzofunk) δεν εχω καποιο θεμα..παλιοτερα που επαιζα λιγο παραπανω και πιο δυνατα(metal,διπεταλιες) υπηρξαν 3-4 φορες που ηρθαν γειτονες και απλα μου ελεγαν να παιζω λιγοτερο δυνατα  ;D..παντα επαιζα και παιζω ειτε 10-1πμ ειτε 6-9 μμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Αφου εχεις ενα εξαιρετικο χωρο στον Αλιμο οπου προβαρετε με την ανεση σας -καλυτερο χωρο σε ερασιτεχνικη μπαντα δεν εχω ξαναδει.....

 

Για τον οποίο ψάχνουμε μπάντα να μοιραστούμε με ένα πολύ προσιτό μηνιαίο κόστος.

Αφού τα βρούμε έχετε το κλειδί σας πάτε όποτε θέλετε και βαράτε όσο θέλετε....

Ο χώρος είναι κανονικό στούντιο ηχομονωμένο.

Για να με προλάβετε....δεν ήταν πρόθεση μου να γυρίσω το thread σε αγγελία , η ανάγκη προέκυψε εδώ και 2 ημέρες αφού είχε ξεκινήσει η κουβέντα.

Θα βάλω και αγγελία αργότερα αλλα μιας και έγινε κουβέντα εδώ είπα να το ρίξω και εδώ για όσους πιθανόν ενδιαφέρονται.Ο Περικλης έχει δεί το χώρο και ξέρει για τι μιλάω...οποτε εαν θέλετε συμβουλευτείτε και τον...,manager Peri  ;D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου