Προς το περιεχόμενο

Ακόρντα 2-5-1 & Κύκλος των 5ων


STEFANOS604

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όμως...και εσύ και ο jazzjoker έχετε άδικο. Έκανα το πείραμα του μπαρμπα Στέφανου και ιδού...

Η εικόνα 1 λειτουργεί με ένα καρτούτσο

Η εικόνα 2 λειτουργεί με δύο καρτούτσα

Η εικόνα 3....δεν θυμάμαι που την άφησα....μάλλον στο καπηλιό

 

Η εικόνα 4....αφού κάπνισα κανα 2

Απλά ΚΡΑΥΓΕΣ .ΑΝ ΔΕΝ ΈΧΕΙς ΚΆΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΙΩΠΑΣ!!!

Η προσφορά με μεράκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 237
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απλά ΚΡΑΥΓΕΣ .ΑΝ ΔΕΝ ΈΧΕΙς ΚΆΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΙΩΠΑΣ!!!

ναι...έλα να με βάλεις τιμωρία....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στέφανε, το λέω σοβαρά... Όχι για να κραυγάσω ή για να σου την πω. Ελπίζω πως έχουμε περάσει αυτό το σημείο στη σχέση μας!

 

Μου έχει τύχει να μου χτυπήσουν την πόρτα Μάρτυρες του Ιεχωβά. Ξέρεις τι έκανα; Τους την έκλεισα στα μούτρα, χωρίς πολλά πολλά.

 

Στη δική σου περίπτωση, για κάποιο λόγω δε μπορώ να κάνω το ίδιο, γιατί, όσο ψώνιο και να ακούγεται, νίωθω μία ευθήνη για αυτό το φόρουμ και τουλάχιστον για αυτά που κατέχω καλά (γιατί στα άλλα, πάντα λέω "δε ξέρω και άρα ρωτάω"). Δε μπορώ να ανέχομαι την κακή μετάφραση (και δε μιλάω μόνο από Αγγλικά σε Ελληνικά αλλά και των νοημάτων) με τέτοιο τρόπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είπα θα με ανεχτείτε ακόμα για ένα θέμα ...

 

 

Άμα είναι για ένα μόνο Δάσκαλε ντάξει, πάντως εγώ με το Μαραθώνα θα είμαστε εδώ δίπλα να πιούμε κανά κατρούτσο, άμα τελειώσεις το μάθημα πέρνα, θάναι και η Αντονέλα  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου