Προς το περιεχόμενο

Lady Nany


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την Δευτέρα θα προστεθεί και το μπάσο των επιτυχιώνανε 

Θα κάνεις όλο αυτό τον δρόμο (του video) οδηγώντας? :o :o

 

Don't drink drive! ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι... Δυστυχώς ξεπουλήθηκε ο καλλιτέχνης *

 

*Ευτυχώς γιατί με την πολύ κουλτούρα δεν έβλεπα (εμπορική) προκοπή. Τώρα θα τα κονομήσουμε  ;D ;D ;D (τα πιάσαμε τα λεφτά μας). Την Δευτέρα θα προστεθεί και το μπάσο των επιτυχιώνανε  :D

 

Πάλι στο experimental θα το ρίξουμε  ;)

 

Δεν θέλει μπάσο Τερ.

Για να Rapαρεις σε θέλει . 

Το γύρισε στο Hip Hop .

Κρέμασε καμμιά αλυσίδα XXL στο λαιμό

για καλό κ για κακό :-)

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιπαρέρχομαι των ιταμών και προκλητικών σχολίων του Ρεμάλιου.

  Σύντροφε Πουρουπουπού, θα καταπλήξουμε τα πλήθη τα τσαρτς και θα αναστενάξουνε τα τσαρτς. Έχε υπόψιν σου πως ήδη έχω κλείσει και εμφανίσεις το καλοκαίρι στη φημισμένη Παράγκα της Μυκόνου.

 

Ο δρόμος για το Μάριο που ρώτησε, είναι κάπου στη Κάλυμνο και το γύρισμα έγινε αρχές Φεβρουαρίου. Η θαλαμηγός μου Lady Nany  βρισκόταν εις την μαρίνα Σκάλας- Πάτμου επίσης αρχές Φεβρουαρίου.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy, pro tools και εδω; Επεκτεινεις τη δημιουργικοτητα σου σε νεους μουσικους τομεις.

 

Μπραβο γι'αυτο :)

 

Προσοχη στο δρομο ;)

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy, pro tools και εδω; Επεκτεινεις τη δημιουργικοτητα σου σε νεους μουσικους τομεις.

 

Μπραβο γι'αυτο :)

 

Προσοχη στο δρομο ;)

 

 

Ευχαριστώ Γρηγόρη , ναι  Pro Tools  είναι, δεν έχω και άλλο πρόγραμμα, ούτε έχω όρεξη να ξεκινήσω απ την αρχή να μαθαίνω άλλο .Είδα κι έπαθα να μάθω τα βασικά εδώ και 4 χρόνια που να πάω σε άλλο  ;D

 

Τα πλήκτρα και το ρυθμ μποξ, είναι από τα στοκ του προγράμματος παιγμένα στο μύδι κίμπορντ, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και συνήθως καθυστερώ, ή και πολλές φορές δεν ολοκληρώνω ένα κομμάτι, είναι πως αδυνατώ να βγάλω τη κιθάρα που θέλω να παίξω. Μου συμβαίνει το ανάποδο απ αυτό που λέγατε στο θέμα με το geodimitri. Εμένα μου έρχεται στο μυαλό η μελωδία, αλλά μετά δεν μπορώ να τη βάλω στο τάστο, βλέπεις δεν έχω τα χέρια σου ;D

 

Όσο για τους νέους μουσικούς τομείς, θεωρώ τη ποικιλία απαραίτητη, ειδικά όταν πίνουμε και κανά τσίπουρο ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όσο για τους νέους μουσικούς τομείς, θεωρώ τη ποικιλία απαραίτητη, ειδικά όταν πίνουμε και κανά τσίπουρο ;D

 

Μετα την ψεσινή κραιπάλη, Σαμη, ορκιζομαι να μην ξαναπιω τσίπουρο, μεχρι να ολοκληρωθεί το άσθμα*

 

* (η πρώτη version - εντάξει?)

 

Διευκρίνιση: η ρακή επιτρέπεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το παρόν θέμα επιβεβαιώνει την θεωρία μου, ότι δηλαδή κάποια post γίνονται υπό την επήρεια τσίπουρου.  ;D

 

Γράφετε όσο θέλετε αλλά μετά μην κάνετε κατάβαση να γυρίσετε βίντεα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρόν θέμα επιβεβαιώνει την θεωρία μου, ότι δηλαδή κάποια post γίνονται υπό την επήρεια τσίπουρου.  ;D

 

Γράφετε όσο θέλετε αλλά μετά μην κάνετε κατάβαση να γυρίσετε βίντεα.  ;)

 

Επειδή κάποιες φορές-και όχι φυσικά εξαιτίας σου Χάρη- μας διαβάζουν και μικρά παιδιά θα ήθελα να πω μερικά πραγματάκια, περί ποτού.

Το αν πίνω, λίγο, ή πολύ δεν έχει σημασία, όταν δεν θέτω σε κίνδυνο ανθρώπινες ζωές και αξιοπρέπειες.

Ειδικά στο θέμα της οδήγησης και για όσους με ξέρουν απ το φόρουμ και μπορούν να το επιβεβαιώσουν, καθόσον επιρρεπείς, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ αν έχω πιεί, έστω και μια σταγόνα αλκοόλ . Ποτέ δεν παίρνω αυτοκίνητο, αν πρόκειται να πιω.

Πέραν αυτού, το αν κάποια ποστ, γίνονται υπό την επήρεια ''τσίπουρου'', ή οτιδήποτε άλλο,εφόσον δε θίγει, δεν αξίζει νομίζω περαιτέρω διευκρινίσεων και συζητήσεων.

 

ΥΓ στο οβίνδεο κάνω κατάβαση αν το πρόσεξες και επειδή το έθιξε και ο Παρτέρης περί ''Αγγλου''οδηγού, προσωπικά αυτές τις γραμμές ακολουθώ, όταν ξέρω και βλέπω πως από απέναντι ο δρόμος είναι άδειος και δεν έχει στη μέση μπαριέρες ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...προσωπικά αυτές τις γραμμές ακολουθώ

 

Σωστές οι γραμμές σου,Σαμ. ;)

 

Αλλά μόνο όταν...

 

ξέρω και βλέπω πως από απέναντι ο δρόμος είναι άδειος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου