Προς το περιεχόμενο

Lovers&Losers


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Χαιρετώ το φόρουμ.Ξέρω ότι τώρα τελευταία ανεβάζω αβέρτα κομάτια ,Τεσπα.Το συγκεκριμέμο το ανεβάζω γιατί δεν ξέρω τι είναι αυτό αλλά κάτι φταίει ή δεν φταίει.Απλά δεν ξέρω τι παίζει.Η φωνή ,το στυλ.το ακούω συνεχεια και κατι δεν μου κολαει,το σόλο ίσως.Ενώ έχει ένα μπάσο που γουστάρω νομίζω ότι κάπου έχω κάνει λάθος στο στυλ στην παραγωγή,δεν ξέρω.Τα φώτα σας.

LoversLosers.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιώργη μια χαρά είναι το κομμάτι!  :D

 

Η μπασογραμμή είναι όντως πολύ ωραία αλλά ίσως πολύ λίγο δυνατότερα απ' όσο θα έπρεπε.

 

Εμένα αυτό που δε με άρεσε είναι η πολύ "βραχνή" κιθάρα. Η μία ακούγεται ωραία αλλά η άλλη πολύ μπάσα. Δεν ξέρω. Το σόλο μια χαρά είναι πάντως και ταιριάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δημήτρη το'χω ακούσει ειδικα τώρα το βραδυ τόδες πολλές φορές πο ακόμα και ο εθνικός ύμνος απο το τιμπουκτου να ήταν θα το'χα μάθει απέξω.Δεν ξέρω μπορεί να'χεις δίκιο απλά από την ώρα που το τείωσα ενώ το μπασάκι μου έκατσε καλά,δεν ξέρω ίσως έπρεπε να το πάω αλλού το άσμα αλλά πάλι δεν ξέρω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι! :)

 

Βάλε ένα low cut, κόψε μεσαία και ανέβασε τα πρίμα στην κιθάρα.

 

Σε κάποια σημεία δεν χρειάζεται τόσο hihat!

 

Αλλά μια χαρά είναι κι έτσι.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα φοβερό κομμάτι. Τίποτα δε με ενόχλησε από την άποψη της παραγωγής. Πέραν αυτού το τεμάχιο "φωνάζει" για βίντεο κλιπ Γιώργο. Είναι single με τα όλα του.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα φοβερό κομμάτι. Τίποτα δε με ενόχλησε από την άποψη της παραγωγής. Πέραν αυτού το τεμάχιο "φωνάζει" για βίντεο κλιπ Γιώργο. Είναι single με τα όλα του.

[/quote

Πλάκα με κάνεις ρε Σπύρο,εδω ψάχνω το άσμα ακόμα.Η αλήθεια είναι ότι από το πολύ άλουσμα το συνηθισα.αλλά με έτρωγε το έκανα το πρώι,και από τότε με έτρωγε γιατί το μπάσο το εόχα καραγουστάρει και το πως οδηγεί το τραγούδι.Τεσπα.Κλιπ ο Χαρης,αχαχαχαχαχα

Ρε μάγκα εσύ φτιάνεις κομματάρες με 1-4-5 κι αλλού γίνεται χαμός με το 2-5-1. ;D ;D ;D

Οντως είναι 1-4-5 που το καταλαβες χαχαχαχααχα.Μην με βλεπεται που γελάω πολύ ,Τα έτσουξα λίγο.Αλλά όντως 1-4-5,είναι σκλεφτηκά να το πάω αλλού αλλά λέω ,μπλουζιά μινόρια δεν γαμείς.

Μ' αρέσει φοβερά το κομμάτι Johnny.T ...τέλειο. 8)

 

Κάπως τα πιατίνια μου ακούγονται "θαμμένα"..ίσως κάτι παίζει με το σετ drums?

Τελικά και μένα αρχισε να μου αρέσει.Τα τύμπανα έιναι addictive.Εχώ βάλει λίγο eq από το qubase ένα κομπρεσορα ,ένα βαθακι και ένα λιμιτερ ,τα κλασικα που βάζω πάντα.Δεν το'χω πολύ γενικά το τύμπανο και παλι καλα το addictive βολεύει.Σας ευχαριστώ όλους ,μάλον είναι αυτό το μπάσο που κάνει το άσμα γκρούβι,εκεί πιστεύω έιχα έμπνευση.Τεσπα να είστε καλά όλοι.

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκα εσύ φτιάνεις κομματάρες με 1-4-5 κι αλλού γίνεται χαμός με το 2-5-1. ;D ;D ;D

Ασχετο το 2-5-1 τι είναι?χεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην με βλεπεται που γελάω πολύ ,Τα έτσουξα λίγο.

Δεν σε βλέπουμε καν, μόνο σε ακούμε! ;D ;D ;D ;D

Χτύπα ένα Jack ακόμα για πάρτη μας που δουλεύουμε αύριο και την βγάζουμε με μερικές μπύρες, λίγο τσικουδιά και τέσσερεις πέντε βότκες! :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου