Προς το περιεχόμενο

Lovers&Losers


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασε τα τζακ με την κρίση γίναν άπιαστο όνειρο που λέει και ο Τζιμάκος και γω με τσίπουρα την έβγαλα.Τσίπουρα και μινόρια.χαχαχααχα.Αθάνατη Ελλάδα δηλ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Wow!!

 

Δε θα πω τίποτα άλλο,εσύ ξέρεις τι πρέπει να γίνει καλύτερα!

 

Πάντως το κομμάτι τα σπάει κι έτσι!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ ξερεις καλυτερα τι θα ηθελες αλλα εγω γουσταρω και το μπασο που ειναι δυνατα και οδηγει το κομματι και τη φωνη αλλα και το σολο που ειναι σουπερ.

Οσο για τον ηχο μου φαινεται το καλυτερο σου ως τωρα,τουλαχιστον απο πλευρας ισορροπιας των οργανων.

Λιγο"καθαρισμα",αντε και κατι ψιλικα στα τυμπανα αλλα τι στην ευχη ροκενρολλ παιζεις οποτε δε λεει και τιποτα.

Εξαλλου αν χρειαστει,no prob,εχεις απο πισω τους επαγγελματιες να το φτιαξουν. ;D

 

Γνωμη μου και μονο,μην το πειραζεις,σκοτωνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να βρω κατι που με ενοχλει πραγματικα, εγω νομιζω οτι ειναι αριστο απο καθε αποψη.

 

Αντε να μην εμπαινε απο το 0.50-1.06 η μελωδικη γραμμη στην κιθαρα καθολου, σε εκεινο το σημειο γιατι για την αναπτυξη του κομματιου το θεωρω λιγο πρώιμο να γεμισει η συνθεση, θα αρκουσε το απλο strum στην αρχη του καθε μετρου. . Κατι που δεν ειναι απολυτο.

 

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται επεμβαση στην παραγωγη. Ειναι πολυ καλες οι διαμορφωσεις που εχεις επιλεξει, ειναι παρα πολυ καλο.

 

Εισαι αριστος ερμηνευτης και δημιουργος.

 

Και πατας σταθερα στον κυκλο των πεμπτων λολ

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Άσε μας ρε Γιώργο, με τις ανασφάλειές σου, στον πόνο μας....Μηχανή τραγουδιών έχεις στο μυαλό σου;  Προσωπικά, άκουσα το πιό ολοκληρωμένο τραγούδι σου, μέχρι τώρα. Η παραγωγή μιά χαρά μου φάνηκε, έχεις κάνει τεράστια άλματα από τα πρώτα σου άσματα. Πάντως φέρνει λίγο προς Chris Rea το τεμάχιον, ή κάνω λάθος; ;) 8)    σεμνά με τα τσίπουρα...άμαθο παλικάρι!!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow!!

 

Δε θα πω τίποτα άλλο,εσύ ξέρεις τι πρέπει να γίνει καλύτερα!

 

Πάντως το κομμάτι τα σπάει κι έτσι!!

Σε ευχαριστώ Μπιλ,χαίρομαι που παρόλο τα διαφορετικα μας ακουσματα ,βρισκουμε κοινά.Να'σαι καλά

Εσυ ξερεις καλυτερα τι θα ηθελες αλλα εγω γουσταρω και το μπασο που ειναι δυνατα και οδηγει το κομματι και τη φωνη αλλα και το σολο που ειναι σουπερ.

Οσο για τον ηχο μου φαινεται το καλυτερο σου ως τωρα,τουλαχιστον απο πλευρας ισορροπιας των οργανων.

Λιγο"καθαρισμα",αντε και κατι ψιλικα στα τυμπανα αλλα τι στην ευχη ροκενρολλ παιζεις οποτε δε λεει και τιποτα.

Εξαλλου αν χρειαστει,no prob,εχεις απο πισω τους επαγγελματιες να το φτιαξουν. ;D

 

Γνωμη μου και μονο,μην το πειραζεις,σκοτωνει!

Ευχαριστώ Γιωργη ,να αυτό το feedback ήθελα γιατί δεν ημουν βεβαιος για το άσμα.Δεν θα το πειράξω ,αν ερθει η ωρα του θα το κάνει κάποιος με καλύτερο χέρι από μενα.

Σούπερ ύφος, σε βλέπω για soundtrack Tarantino

 

Μπράβο!

Σε ευχαριστώ Φίλε μου,όντως ο Ταραντίνο είναι μέσα στις επιρροες μου γενικά σαν σκηνιθετης αλλα σαν σαουνττρακ γενικα.

δεν μπορω να βρω κατι που με ενοχλει πραγματικα, εγω νομιζω οτι ειναι αριστο απο καθε αποψη.

 

Αντε να μην εμπαινε απο το 0.50-1.06 η μελωδικη γραμμη στην κιθαρα καθολου, σε εκεινο το σημειο γιατι για την αναπτυξη του κομματιου το θεωρω λιγο πρώιμο να γεμισει η συνθεση, θα αρκουσε το απλο strum στην αρχη του καθε μετρου. . Κατι που δεν ειναι απολυτο.

 

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται επεμβαση στην παραγωγη. Ειναι πολυ καλες οι διαμορφωσεις που εχεις επιλεξει, ειναι παρα πολυ καλο.

 

Εισαι αριστος ερμηνευτης και δημιουργος.

 

Και πατας σταθερα στον κυκλο των πεμπτων λολ

 

 

Σε ευχαριστώ ανθρωπέ με την μοναδική λάμψη ,όντως το σκέφτηκα ότι το σόλο ίσως έπρπε να μπει αργότερα αλλά δεν είχα άλλους στίχους και λέω ας το κόψω στη μέση.πάντως είναι το μόνο πραγμα που μπορεί να αλάξω να δω πως θα ακουγόταν αν εμπαινε το μελωδικο σημείο προες το τελος.Ετχαριστώ και πάλι.

  Άσε μας ρε Γιώργο, με τις ανασφάλειές σου, στον πόνο μας....Μηχανή τραγουδιών έχεις στο μυαλό σου;  Προσωπικά, άκουσα το πιό ολοκληρωμένο τραγούδι σου, μέχρι τώρα. Η παραγωγή μιά χαρά μου φάνηκε, έχεις κάνει τεράστια άλματα από τα πρώτα σου άσματα. Πάντως φέρνει λίγο προς Chris Rea το τεμάχιον, ή κάνω λάθος; ;) 8)    σεμνά με τα τσίπουρα...άμαθο παλικάρι!!!! ;D

Γείτονα όντως είμαι λίγο τραγουδομάνα μιας και μόλις τελειωσα αλλο ένα.Γενικά μετα απο καιρό αποχής από το στούντιο είπα ,να φτιάχνω μια ίδεα την ημερα και μεχρι στιγμης πληρωνει.

Δεν ξέρω αν είναι από τα πιο ολοκληρωμενα,ίσως όσο για τον Chris Rea .ούτε μου πέρασε από το μυαλό και γενικά δεν είναι απο τις επιρροες μου αλλά αν σου ακούστηκε ετσι ,δεν ειναι κακό.

Αντε ρε να κανονισουμε κανα τζαμ ,εχω ενα πιτσιρικο ντραμμερ που σκοτωνει,Εγινε αλαγη κρουστου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλως είσαι πολεμική μηχανή που κόβει το κιμά παρουσία του πελάτη. Τις μύξες και τα άλλα τα φραμπαλάδικα, άστα στους ογκόλιθους που έχουν βρει το κουμπί σου και σε σιάχνουν καλά.

Κανόνισε καμιά κάθοδο εις τας Αθήνας να σε δούνε και θαυμαστές ντε  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλως είσαι πολεμική μηχανή που κόβει το κιμά παρουσία του πελάτη. Τις μύξες και τα άλλα τα φραμπαλάδικα, άστα στους ογκόλιθους που έχουν βρει το κουμπί σου και σε σιάχνουν καλά.

Κανόνισε καμιά κάθοδο εις τας Αθήνας να σε δούνε και θαυμαστές ντε  ;D

Σαμυ είμαι τοσο καθαρούλης που ούτε μεχρι στο χωριο στην Κοζανη δεν μπορω να παω.Αμα κάτσει κανα κινο ,βλεπομε!!!

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σούπερ ύφος, σε βλέπω για soundtrack Tarantino

 

 

Ανετότατα. Φοβερό το τεμάχιο  8)

 

ΥΓ: Ποια Jack; Τις τεκίλες να λες... Το κομμάτι μου «μυρίζει» καταγώγιο στα σύνορα Texas- Mexico  ;D

ΥΓ1: Έτσι... μπροστά το μπάσο  ;) 8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου