Προς το περιεχόμενο

drums... στα 1300 περίπου..


Alexei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ξεχασα και στο ταμπουρο εννοειται θα βαλεις ενα ambassador...και το ταμπουρο ειναι πολυ καλο αν και το πουλησα τελικα εχω του jordison εγω...για πιατα με τοσα λεφτα σου προτεινω ειτε τα sabian b8 τα οποια απο ηχο δεν λενε μια αλλα για practice einai mia χαρα αλλιως αν θες κατι που να μετραει πρεπει να σκασεις περισσοτερα σχεδον τα διπλα...ισως να παιρνεις νομιζω κανα σετ απο meinl με 350 απο τη σειρα classic η οποια ειναι παρα πολυ καλη...εμενα μαρεσουν πολυ και τα κανουρια alpha τις paiste αλλα ειναι ακριβα...εγω εχω τα ex black with black hardware και ειναι φοβερα...εχω 8,10,12,14 τομς και 16 floor και 22 κασα και συντομα παιρνω αλλη μια κασα και μαλλον αλλα ενα 14αρι floor tom ομως...παρε απο drumstore επιμενω φιλε γιατι εκτος οτι θα τα παρεις πιο φτηνα απο thomann θα μπορεις να μεγαλωσεις κ το σετ σου οπως εκανα εγω πολυ ευκολα...ενω απο thomann θα περιμενεις μηνες να ερθουν...εδω τα εχει στοκ ο στολλας και βρισκεις πολυ ευκολα...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

paiste rude 14 hihat,20 power ride,17 k 18 crash-rides...φοβερα πιατα για τι μουσικη που θελω...εχω και κατι stagg,wuhan splash-china k 1 meinl bell low πολυ καλο και αυτο...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείτε να μου εξηγήσετε τι εννούμε ότι η "μπότα είναι κόλαση"; Οτι το pedal που δίνει μαζί η ΤΑΜΑ είναι πολύ καλό;

 

Ότι ο ήχος του bass drum (18'x22') είναι πολύ καλός. Mέχρι τώρα το έχω ακούσει μόνο με το pedal που δίνει η ΤΑΜΑ :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Τελικά αγόρασα πριν κάτι μέρες τη Sonor 3005 full maple... Είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτή την αγορά... Αν και αρχικά δεν ήταν στα σχέδια μου ο ήχος τους μου άρεσε πολύ και... έγινε η δουλειά!.. :lol:

Ευχαριστώ και πάλι όσους μου είχαν απαντήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος!!! Καλόπαιχτα!

 

Σε τι διαστάσεις τα πήρες?

 

¶ντε περιμένουμε μερικές φώτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου