Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για τιμη ενος κλειδιου ακουστικης κιθαρας ( Grove


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι τον ειρωνεύεσαι ; γιατι δεν εχω καταλαβει το λόγο ....

 

 

 

Καλο ειναι πριν ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ να ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΤΑ FACTS (οντως κατι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ για Ελληνα αλλα πρεπει)

 

Πληρωσα ενα υπερογκο ποσο ( υπερογκο εννοειται σε σχεση με αυτο που αγοραζεις ) απο γνωστο καταστημα ( μονο κιθαρες , στην Εμμ.Μπενακη !!!!! ) για ενα ασημι Αμερικάνικο Grover !

Δεν διαμαρτυρηθηκα γιατι το χρειαζομουν αμεσα , βιαζομουν , ωστοσο μου εκανε αισχρη εντυπωση ! Επιπλεον , δεν ειδα ποτε την αρχικη του συσκευασια , διοτι μου το εφερε χυμα για να το συγκρινει με το χαλασμενο κλειδι που ειχα φερει !

Αναρωτιεμαι ποσο θα πληρωνα αν ειχα καποιο πιο σοβαρο προβλημα στην κιθαρα μου !

Μετα αναρωτιουνται γιατι δεν εχουν δουλεια !!!

Ολα μΕπωμιζομαι το λαθος μου γιατι επρεπε να ειχα αντιδρασει ωστοσο ειμαι ακομα εντυπωσιασμενος !

 

Επισης και ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ οταν κατηγορησουμε καποιον ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αδικα δεν κανει κακο....,σιγουρα καλυτερη λυση απο το να κανουμε τη παπια.. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και μια απορία

 

αν το κλειδι ειναι αυτό ΕΔΩ

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Grover-tuning-keys-chrome-3-3-/310929404394?pt=Guitar_Accessories&hash=item4864d631ea

 

 

το αγορασε σε καλή τιμή ; ; ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι πριν ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ να ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΤΑ FACTS (οντως κατι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ για Ελληνα αλλα πρεπει)

 

Kι αυτά που λέει ο αγνωστος σε μένα συμφορουμίτης σου δίνει ΕΣΕΝΑ το δικαίωμα να του ρίχνεις την ειρωνεία της αρκούδας??

Τι θέλω πάλι και μπλέκομαι???

Θα πλακώσει το Ιππικό πάλι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια απορία

 

αν το κλειδι ειναι αυτό ΕΔΩ

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Grover-tuning-keys-chrome-3-3-/310929404394?pt=Guitar_Accessories&hash=item4864d631ea

 

 

το αγορασε σε καλή τιμή ; ; ;

 

σου λινκαρα παραπανω ΑΚΡΙΒΩΣ ποιο ειναι το κλειδι και ποσο κανει στην ΕΥΡΩΠΗ,τα κλειδια που λινκαρες ειναι ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ και με προβληματα ,διαβασε τη περιγραφη,ενω ειναι και απο τις ΗΠΑ δηλ με τα ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ κανουν 42 ευρω (μεταχειρισμενα και χαλασμενα)

 

Kι αυτά που λέει ο αγνωστος σε μένα συμφορουμίτης σου δίνει ΕΣΕΝΑ το δικαίωμα να του ρίχνεις την ειρωνεία της αρκούδας??

 

Οταν ζητησει ΣΥΓΓΝΩΜΗ επειδη εξεθεσε αδικα εναν μαγαζατορα ,αντι να κανει τη παπια,ευχαριστως να αποσυρω την ειρωνια μου.

 

Actions have reactions  ;)

 

Εκτος κι αν στο χωριο σου πετατε οτι λαλακια σας κατεβει στο κεφαλι εκθετοντας συνανθρωπους σας και δεν τρεχει τσαϊ......

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου λινκαρα παραπανω ΑΚΡΙΒΩΣ ποιο ειναι το κλειδι και ποσο κανει στην ΕΥΡΩΠΗ,τα κλειδια που λινκαρες ειναι ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ και με προβληματα ,διαβασε τη περιγραφη,ενω ειναι και απο τις ΗΠΑ δηλ με τα ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ κανουν 42 ευρω (μεταχειρισμενα και χαλασμενα)

 

Οταν ζητησει ΣΥΓΓΝΩΜΗ επειδη εξεθεσε αδικα εναν μαγαζατορα ,αντι να κανει τη παπια,ευχαριστως να αποσυρω την ειρωνια μου.

 

Εκτος κι αν στο χωριο σου πετατε οτι λαλακια σας κατεβει στο κεφαλι εκθετοντας συνανθρωπους σας και δεν τρεχει τσαϊ......

ζητα συγγνωμη ...τωρα...το απαιτει ο Superfunk....

ΤΩΡΑ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητα συγγνωμη ...τωρα...το απαιτει ο Superfunk..

 

Οχι δεν το απαιτει ο SF αλλα  η στοιχειωδης ευγενεια και δικαιοσυνη (αλλα και ο ΑΝΔΡΙΣΜΟΣ) ,αλλα ειπαμε στο χωριο σου αυτα ειναι εννοιες....ανηκουστες....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν το απαιτει ο SF αλλα  η στοιχειωδης ευγενεια και δικαιοσυνη (αλλα και ο ΑΝΔΡΙΣΜΟΣ) ,αλλα ειπαμε στο χωριο σου αυτα ειναι εννοιες....ανηκουστες....

Σε καταλαβαίνω...πίστεψέ με...

Κάτι πρέπει να πεις τώρα...για να ειρωνεύεσαι και να προσβάλλεις ΟΠΟΙΟΝ έχει ΑΝΤΙΘΕΤΗ άποψη απο σένα....

Φυσικά έχεις την ανοχή του Noiz αλλιώς θα σου εξηγούσα εγώ εκ του σύνεγγυς αυτά περί του χωριού μου και του ανδρισμού μου...

Τώρα συνέχισε τις ειρωνείες σου και τις προσβολές σου εκ του ΑΣΦΑΛΟΥΣ.

Τι πιο αντρικό??  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι πριν ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ να ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΤΑ FACTS (οντως κατι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ για Ελληνα αλλα πρεπει)

 

 

 

 

Ειπα και γω τοσες σελιδες και ουτε μια σταλα μισος και κομπλεξ για τους Ελληνες ή εστω την χωρα τους,κατι δεν πηγαινε καλα  ::)

Ευτυχως ηρθαν τα πραγματα στη θεση τους. Ευχαριστουμε Χανς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να ειρωνεύεσαι και να προσβάλλεις ΟΠΟΙΟΝ έχει ΑΝΤΙΘΕΤΗ άποψη απο σένα....

 

τωρα που την ειδες τη αποψη....εγω μια συκοφαντια εναντιον ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ μαγαζιου ειδα και μαλιστα απο μελος που γραφτηκε στο ΝΟΙΖ ειδικα για αυτο το σκοπο...

 

αλλιώς θα σου εξηγούσα εγώ εκ του σύνεγγυς αυτά περί του χωριού μου και του ανδρισμού μου...

 

οποτε θες Σατανα...οποτε θες.. (ρε τι παθαμε ΑΓΙΑ μερα που ειναι σημερα θα μας δειρει ο Σατανας ;D )

 

Ευχαριστουμε Χανς...

 

Παρακαλω Κιτσο... ;D

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που την ειδες τη αποψη....εγω μια συκοφαντια εναντιον ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ μαγαζιου ειδα και μαλιστα απο μελος που γραφτηκε στο ΝΟΙΖ ειδικα για αυτο το σκοπο...

 

οποτε θες Σατανα...οποτε θες.. (ρε τι παθαμε ΑΓΙΑ μερα που ειναι σημερα θα μας δειρει ο Σατανας ;D )

 

Παρακαλω Κιτσο... ;D

 

 

 

Τώρα συνέχισε τις ειρωνείες σου και τις προσβολές σου εκ του ΑΣΦΑΛΟΥΣ.

Τι πιο αντρικό??  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου