Προς το περιεχόμενο

Paysafecard to cash (please help :P)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια! Σας παρακαλω πολυ οποιος μπορει να με βοηθησει... Βρηκα προσφατα σε ενα ξεχασμενο πορτοφολι καποιες paysafecard (100 + 50 ευρω, νομιζα τις ειχα χασει) που τις χρησιμοποιουσα πριν καιρο για να παιζω ποκερ. Πλεον δεν ασχολουμαι εχω σταματησει. Το ερωτημα ειναι απλο. Υπαρχει καποιος τροπος να κανω τις paysafe παλι cash γιατι χρειαζομαι τα χρηματα? Για παραδειγμα δυο τροποι που σκεφτηκα ειναι ενας τα τις εβαζα στην pokerstars που επαιζα να εμπαινα σε ενα παιχνιδι cash για λιγη ωρα και μετα να εβγαινα και να μου εμεναν πχ 146 ευρω και να τα εκανα αναληψη-cashout αλλα δεν ξερω αν θα με αφηναν απο την εταιρεια, και ο δευτερος να τις πουλουσα σε αγγελια σε χαμηλοτερη τιμη... Επισης εχω ακουσει κατι και για ενα site που λεγεται skrill οποιος ξερει ας με διαφωτησει... Ολες οι γνωμες ευχαριστως δεκτες... Να ειστε καλα ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου