Προς το περιεχόμενο

ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ 250W


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΝΑΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΟΠΩΣ Ο HA HARTKE 2500

EINAI ΚΑΛΟΣ...Η ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΕ ΤΙΜΗ 250-300€....ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΜΕ ΗΧΕΙΟ ΑΠΟ WARWICK TAKE 12.1 COMBO ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΗΧΕΙΟ? ;D ???....ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΑ WATT ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΜΟΝΙΤΟΡ?...ΠΡΟΤΑΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΑΝΤΙΤΟΙΧΗΣ ΑΞΙΑΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΑΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΟΠΩΣ Ο HA HARTKE 2500

EINAI ΚΑΛΟΣ

 

O Hartke είναι σε γενικές γραμμές καλός και αξιόπιστος, δοκιμασμένος και με πολύ punch (χαρακτηριστικό των Hartke).

 

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΜΕ ΗΧΕΙΟ ΑΠΟ WARWICK TAKE 12.1 COMBO

Από χλωμό εώς χλωμότατο...

 

Για σχετικά φθηνό combo με πολλά Watt για τα λεφτά του τσέκαρε των TC Electronic BG250 112 στα 250 W. Αυτόν έχω και εγώ και είναι παραπάνω απο οκ για monitor (εκτός και αν οι υπόλοιποι στην μπάντα είναι βάρβαροι) και ελαφρύς (16 kg μαζί με το ηχείο). +-350€

 

Σε κεφαλή οι επιλογές είναι πολλές κάτω απο 300€. Τσεκαρέ στον Thomann τι υπάρχει, θα βρείς σίγουρα κάτι που να σε καλύπτει.

 

The more I play the bass, the more I learn

https://www.facebook.com/kennyfreqcentral

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε και αυτο. Νεα τιμη προσφορά , ίδια με bh250 που είναι σκέτη κεφαλή,  αλλά δεν ξέρω τα ohm της καμπίνας σου  http://www.thomann.de/gr/tc_electronic_bg250_208.htm

V FOR VIGIER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου