Προς το περιεχόμενο

Μαγνήτες Tele


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χα! Για να τα λέει αυτά ο Kirn υποθέτω ότι οι μπουτικάδες κατασκευαστές κατά καιρούς πρέπει να έχουν ακούσει τα χίλια μύρια περίεργα. σαν τους πλαστικούς χειρούργους.... "θέλω να μου κάνεις τη μύτη σαν της Νικόλ Κίντμαν", ένα πράμα ;D

 

Πάντως είναι πως δένεσαι με μια κιθάρα. Θες κάτι να σου κάνει κλικ στο μυαλό πρώτα.

 

για μένα η κιθάρα αυτή είναι φοβερή, καλό σετάπ, άνετη, αλλά όπως είναι τώρα, δεν ξέρω, κάτι μου λείπει.  η αλλάγή των μαγνητών είναι εύκολη και απλή. το θέμα είναι να κάτσουν οι μαγνήτες στο όργανο.

Ο gunthie trapp πάντως παλιά  σε αυτή την κιθάρα, που όπως έχει πει είναι η αγαπημένη του, είχε αρχικά μεξικάνικους fender, τους οποίους άλλαξε με frallin και τους ξανάλλαξε με τους αρχικούς μεξικάνικους.

σε δουλειά να βρισκόμαστε.... 

συνήθως παίζω με boost πάντα ή με  ένα klon κλώνο ολγουέις ον. είναι η τέλε του άλλου κιθαρίστα στη μπάντα που με έχει τρελάνει. πάντα το gear των άλλων είναι πιο καλό.

 

 

Ars longa, vita brevis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου