Προς το περιεχόμενο

Aerosmith στο Lokomotiv Stadium της Σόφιας 17/5/2014


mamakin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά συμφορουμίτες,

 

Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία που είχα από τη συναυλία των Aerosmith στο Lokomotiv Stadium της Σόφιας το περασμένο Σάββατο. Ήταν η πρώτη του ευρωπαϊκού σκέλους μια και αυτή της Κωνσταντινούπολης ακυρώθηκε λόγω του εθνικού πένθους για το δυστύχημα στα ορυχεία.

 

3 λεωφορεία με 150 άτομα ξεκίνησαν από Θεσσαλονίκη, ενώ συνολικά ήμασταν 200 Έλληνες στο στάδιο. Η εκδρομή ήταν ωραία και η συναυλία των κακών παιδιών της Βοστόνης ήταν υπέροχη.

 

Ευτυχώς ο καιρός δεν μας τα χάλασε (αν και κάποια στιγμή φόρεσα το αδιάβροχο, αλλά η βροχή διήρκεσε 10 λεπτά).

 

20.000 κόσμος απόλαυσε το Live.

 

Η μπάντα «βάρεσε» καλά για 2 ώρες.

 

Setlist

 

Walkin' the dog

 

Eat the Rich

 

Love in an Elevator

 

Toys in the attic

 

Oh yeah

 

Crying

 

Jaded

 

Living on the edge

 

Last child

 

Rag doll

 

Stop messin around

 

What it takes

 

Janie's got a gun

 

I don't want to miss a thing

 

No more no more

 

Come together

 

Mother popcorn

 

Walk this way

 

Dream On

 

Sweet emotion

 

[flash=200,200]

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου πώ ότι είχα μία τέτοια (δεν θυμάμαι μάρκα) το 75...που την είχα πάρει από την ...Ηλεκτρονική Αθηνών!!!!!  ;D ;D ;D

Κάπου έχω μία φωτογραφία της

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου πώ ότι είχα μία τέτοια (δεν θυμάμαι μάρκα) το 75...που την είχα πάρει από την ...Ηλεκτρονική Αθηνών!!!!!  ;D ;D ;D

 

 

Είδες για να έχεις γείτονα το Ψινάκη? Εξαιτίας του είχατε ρεύμα από τότε, φαντάσου τώρα που έγινε και δήμαρχος τι θα σας σιάξει επαέ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι πιο παλιός απο εκείνον στη περιοχή φίλος....Όταν πρωτοπήγα εγώ, εκείνος ήταν ακόμα στις Φιλλιπινες και έτρωγε μπανάνες ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι πιο παλιός απο εκείνον στη περιοχή φίλος....Όταν πρωτοπήγα εγώ, εκείνος ήταν ακόμα στις Φιλλιπινες και έτρωγε μπανάνες ;D

 

Ρε όταν ο Ψινάκης σας έφερνε Πέρσες τουρίστες με τριήρεις κρουαζιερόπλοια στο Μαραθώνα, εσύ με τον Μιλτιάδη το συνδικαλιστή του ΠΑΜΕ τους σφάζατε και τους πετάγατε στη θάλασσα ρε.

  Άντε μετά να πάει μπροστά ο τόπος

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου