Προς το περιεχόμενο

Stage fright


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο σε καταλαβαίνω...

 

Μουσικά εξόριστοι από το ίδιο μας το αίμα.

Για να ‘μαι  δίκαιος στη σύζυγο αρέσουν κάποια κομμάτια από Cat Stevens και κάποια από Pink Floyd αλλά μόνο στις μέρες που με συμπαθεί.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για να ‘μαι  δίκαιος στη σύζυγο αρέσουν κάποια κομμάτια από Cat Stevens και κάποια από Pink Floyd
  Αφού δεν ακούει Celine Dion (κάθε μέρα, μα κάθε μέρα  :-[), σαν την δικιά μου, καλά είσαι.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αφού δεν ακούει Celine Dion (κάθε μέρα, μα κάθε μέρα  :-[), σαν την δικιά μου, καλά είσαι.....

Καταλαβαίνεις λοιπόν τώρα,γιατί δεν μου αξίζει κανένα ακροατήριο, πλην αρκούδων, αγριογούρουνων και ζαρκαδιών ε? ;D ;D ;D ;D

 

Μόνο μη με πάρουν πρέφα τπτ οικολόγοι και με πάνε μέσα για κακοποίηση άγριας πανίδας  ;D ;D ;D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μουσικά εξόριστοι από το ίδιο μας το αίμα.

Για να ‘μαι  δίκαιος στη σύζυγο αρέσουν κάποια κομμάτια από Cat Stevens και κάποια από Pink Floyd αλλά μόνο στις μέρες που με συμπαθεί.

 

 

Δηλαδή τι...έξι, άντε εφτά μέρες τον χρόνο..

 Αφού δεν ακούει Celine Dion (κάθε μέρα, μα κάθε μέρα  :-[), σαν την δικιά μου, καλά είσαι.....

 

Είσαι ήρωας, είσαι ένας survivor. Εγώ, το ομολογώ...μόλις προχθές χόρευα Μπιγιονσέ με τη μικρή. Ολ δε σινγκλ λέηντις. Ναι, ναι...υπάρχει και βίντεο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

mustafank αν θυμασαι ειχαμε μιλησει στο τηλ...

 

Ποσταρισες ποτε και που, για να ερθουμε;

 

 

Σε θυμάμαι, man.  :) Έλπίζω, τώρα, να είναι όλα μπόμπα!

Δεν υπάρχει κάποιο live, μέχρι στιγμής, γιατί ακυρώσαμε, λόγω αυτού του θέματος, αλλά, μόλις (και αν) έχω κάτι, θα το ποστάρω και εδώ.

 

Για την ιστορία, ακολούθησα τη συμβουλή του Terry και θα διοργανώσουμε μια ζωντανή ακρόαση για λίγους φίλους στο στούντιό μας, κάτι που μας βρίσκει όλους σύμφωνους.

 

Ευχαριστώ και πάλι!

 

:) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ, το ομολογώ...μόλις προχθές χόρευα Μπιγιονσέ με τη μικρή. Ολ δε σινγκλ λέηντις. Ναι, ναι...υπάρχει και βίντεο
  Να υποθέσουμε ότι θα το ανεβάσεις, να σε θαυμάσουμε; ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι κακός. Πάω τώρα, με τραβάει να παίξουμε μπάρμπι... ;D

 

.aaaaaaaand rolling!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μόλις προχθές χόρευα Μπιγιονσέ με τη μικρή. Ολ δε σινγκλ λέηντις. Ναι, ναι...υπάρχει και βίντεο. :)

 

Η δικιά μου ακούει πολύ Bloodhound Gand και ειδικά "αυτό με το γαιδουράκι".

 

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Για την ιστορία, ακολούθησα τη συμβουλή του Terry και θα διοργανώσουμε μια ζωντανή ακρόαση για λίγους φίλους στο στούντιό μας, κάτι που μας βρίσκει όλους σύμφωνους.

 

Χμμμ... Το cunning plan μου πέτυχε αλλά μόνο κατά το 50%.

 

Καλά το οργάνωσες να παίξετε μπροστά σε κοινό «χαλαρά», αλλά θα ήταν καλύτερο να το κάνατε εκτός του studio σας.

 

Και θα σου πω το γιατί...

 

 

Εκεί υπάρχει το «κουκούλι»: Δεδομένος ήχος, θέσεις, οικείο περιβάλλον κλπ.

 

Μόλις βγείτε να παίξετε παρά έξω τίποτα από αυτά δεν θα υπάρχει.

 

Ο ήχος- ανάλογα με το μέρος- θα είναι terra incognita, άλλα θα ακούγονται- άλλα δεν θα ακούγονται κλπ...

 

Και εκεί θα γίνουν τα «δράματα»  :D

 

Για αυτό σου είπα, «παρτάκι» για να βγείτε από την «ασφάλεια» του studio, χωρίς όμως να παρά ανοιχτείτε στα «βαθιά».

 

Πάντως είναι μια αρχή.

 

Καλή επιτυχία στο πάρτι (και δεχόμεθα τις μπύρες και με courier)  ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου