Προς το περιεχόμενο

'n Hand vol Vere (SpyrosCh)


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας και ευχαριστώ και πάλι fusion, pipityri, geodimitri, shelter, auditory, gvour και nikola!

 

Νικόλα, θα με ενδιέφερε να μου πεις τι αισθάνεσαι ότι είναι αυτό που σου λείπει από άποψη layers, π.χ. φωνητικά ή soundscape τύπου πράματα κλπ.

 

Καλό τριήμερο να έχουμε!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν ισχύουν αυτά που λέει ο Νικόλας, θα πρέπει άμεσα να ανακηρυχθείς προστάτης Άγιος των DIY μουσικών.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν ειμαι πολυ προοδευτικος τυπος αλλα σιγουρα βλεπω οτι εχεις ενα οραμα πισω απο την συνθεση οπως μαλον ολοι οσοι φτιαχτουν μουσικη αυτου του ειδους.

Παντως απο ηχο ενορχητρωση παιξιμο ηταν πολυ καλο.

Μπραβο που τα κανεις ολα μονος σου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο η μουσικη  σου δε μοιαζει με κατι αλλο και εχεις βρει εναν μουσικο δρομο που  ελισσεται αναμεσα σε αλλους αλλα τον ακολουθεις μονο εσυ.Με συνεπεια ομως,οχι τυχαια.

Αυτο αναμφιβολα ειναι δειγμα μοναδικοτητας και ταλεντου.

Το οτι τα εκανες ολα  μονος,ειναι το  κερασακι  στην  τουρτα...

 

Θα ειχε ενδιαφερον πιστευω να προσπαθησεις να γραψεις μουσικη με λιακαδα και να αποφυγεις την συννεφια που  χαρακτηριζει τα περισσοτερα τραγουδια  σου.Εστω ως πειραμα.

Εχω την εντυπωση οτι  η φωνη σου ειναι φωνη μεγαλης ποπ επιτυχιας και  αυτο...

ειναι μεγαλη υποθεση διοτι η  ποπ,αν ειναι καλη,ειναι φοβερη. ;)

 

Μοναδικος! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, ρε Σπύραρε! Δεν στερεύεις ΠΟΤΕ, έτσι; :)

 

Φωνητικάρες, ωραίο μινιμαλιστικό παίξιμο στα drums και κιθάρες κρυστάλλινες, μελωδικότατες.

Το σόλο ala Akerfeldt, μου άρεσε τρελά! ;)

 

Εύχομαι καλή δύναμη στο νέο σου δισκογράφημα και μακάρι κάποια στιγμή να τα πούμε και από κοντά.

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αν ισχύουν αυτά που λέει ο Νικόλας, θα πρέπει άμεσα να ανακηρυχθείς προστάτης Άγιος των DIY μουσικών.

 

Πίστεψέ με... Ισχύουν! ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος! Συνθετικα υπεροχο! Ενω ειναι γκριζο βγαζει τοσες πολλες αποχρωσεις που τελικα αφήνει χρωμα στο τελος!!!! Η ενορχήστρωση για μενα ειναι τελεια. ουτε πολυ φορτωμενη, ουτε νιώθω οτι της λειπει κατι. Απο θεμα παραγωγης θα με επειθες αν ελεγες οτι εγινε σε καποιο σοβαρο στουντιο. Περα απο τα φωνητικα στο 3.30 που ειναι (θεωρω σκοπιμα) σιγα δεν εχω να παρατηρησω τιποτα!!!!

 

Σε ευχαριστω για το τραγουδι!!!!!

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Δημήτρη και emfasis, αλλά και τον atreu και Σταύρο που τα παραλένε (εδώ και εμένα σε σημεία μου θυμίζει κάτι άλλο :P). Κώστα με τιμά πολύ το σχόλιό σου, σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είσαι πολύ Μεγάλος καλλιτέχνης ρε Σπυράκο.

Πάρα πολύ ωραίο.

Δεν κατάλαβα τίποτα.

Το έχεις σε 24μετρο 1-4-5 να το ακούσω?  ;D

 

Χόνεστλι δο, γιου αρ ντα μαν.

Ούτε τα κρεμμύδια δεν έχουν τόσα επίπεδα.

Μόνο που εσύ στο κέντρο έχεις καρδιά μαρουλιού.

 

Στο mad top 20 δεν το βλέπω αλλά έχει σολάρα (εμένα μου φάνηκαν κανα δυο bent ότι έφυγαν αλλά επειδή είμαι κουφός και άμουσος - μπορεί λοιπόν να ήταν σωστά ή/και άποψη οπότε δεν το αναφέρω μην κοροδέβουν τα άλλα τα παιδιά) και με άρεσαν πολύ τα ντραμς.

 

Σου πα ότι είσαι μεγάλος καλλιτέχνης μπρε συ;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου