Προς το περιεχόμενο

Liquid Streets


manos A

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαλλιάδες, αλήτες!!  ;D ;D

 

Το προβλημα δεν ειναι αυτο... ;D..ειναι οτι ειναι σαν τη μυγα μες στο γαλα μεσα στο γκρουπ....εκτος βεβαια και αν δεν τους ενδιαφερουν αυτα..και απλα φορανε κοστουμια και γραβατες επειδη τους...βολευουν στη προβα.... ;D

 

Με χαρα διαπιστωνω οτι ο "αδυναμος κρικος" των περισσοτερων ελληνικων γκρουπ (οι ΝΤΡΑΜΜΕΡ) πλεον δεν ειναι και τοσο αδυναμος....υπαρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ βελτιωση στο feel,groove & χτυπημα των Ελληνων ντραμμερ (οπως του ντραμμερ του βιντεο που ειναι εξαιρετος)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εξαιρετικο.

Ο μπασιστας θελει ΚΟΥΡΕΜΑ και ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ-ΓΡΑΒΑΤΑ επειγοντως γιατι ενω ειναι ισαξιος παικτης με τα υπολοιπα μελη του γκρουπ δεν ταιριαζει καθολου εμφανισιακα και σε αυτο το ειδος το image εχει μεγαλη σημασια ,οπως αλλωστε εχουν αντιληφθει οι υπολοιποι 3 του γκρουπ  ;)

 

 

Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις...Χαπι quantize καταπιατε?

 

Φ Ο Β Ε Ρ Ο Ι .

 

:-X

 

Παντα το πιστευα οτι  τα 4/4 ειναι ο πιο δυσκολος ρυθμος... :-X ;D :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

ο άλλος γκρουβάρει στο θεό και εσείς κοιτάμε τα μαλλιά του ??? ???.....σας αγαπώ...

 

Θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω να το καταλάβεις, και για να γίνω και γω πιο σαφής (αν και νομίζω ότι η παράθεση από τον SF , ήταν ξεκάθαρη).

 

Το "εξαιρετικό", που φυσικά αμέσως ενστερνίστηκα, περιλαμβάνει και την γκρούβα και όλο το μουσικό μέρος, μη σου πω και το οπτικό, και νομίζω νόμιζα ότι ήταν σαφές.

 

Το ότι δεν δένουν μεταξύ τους οπτικά, αλλά και ότι το στυλ που παίζουν (σε επαγγελματικό επίπεδο), επιτάσσει τον ενδυματολογικό κώδικα που τα τρία υπόλοιπα μέλη (πολύ σωστά) επέλεξαν για να περφομάρουν π.χ. σε ξενοδοχείο ή ανάλογο club ή μια δεξίωση κ.ο.κ.  σου ακούγεται πολύ ξένο;

 

Αυτό που εμένα μου κάνει πιο πολύ εντύπωση, αν και έχει ξανασυζητηθεί στο παρελθόν (μέσες-άκρες), είναι πώς σε ένα μουσικό forum, άλλες τέχνες - εκτός της μουσικής, όπως η ενδυματολογία, η οποία διδάσκεται και σε πανεπιστημιακό επίπεδο,  "απαξιώνονται" σχετικά εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε LK. Συμφωνώ...

Κουστούμι για club και μαξι φόρεμα, κόκκινο, με ντεκολτέ, για Eurovision.

Το μούσι να μείνει, αλλα να πάει κομμωτήριο...  ;D ;D ;D

Ρε πάτε καλα?

 

Τωρα, να αφήσω το form και να πάω στο substance

 

Αυτο

 

Ρε σεις...Χαπι quantize καταπιατε?

 

Φ Ο Β Ε Ρ Ο Ι .

 

:-X

 

Παντα το πιστευα οτι  τα 4/4 ειναι ο πιο δυσκολος ρυθμος... :-X ;D :)

 

 

 

Περιμένουμε live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Το ότι δεν δένουν μεταξύ τους οπτικά....σου ακούγεται πολύ ξένο;....

 

αρκετά...οχι ομως γιατι θέλω να γίνω πνεύμα αντιλογίας...απλά το βλέπω αλλιώς!

no hard feelings though!! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου