Προς το περιεχόμενο

Digital VS Analog!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις διάβασα μια συνέντευξη και είπα να τη μοιραστώ μαζί σας...

Η γνώση του συγκεκριμένου κυρίου(εφευρέτης του ΤS 808) ειναι ΑΠΕΙΡΗ!!!

Προς το τέλος απαντάει στο κλασικό ερώτημα που βασανίζει ΠΟΛΥ κόσμο

Digital VS Analog..

http://www.premierguitar.com/articles/19674-state-of-the-stomp-maxons-susumu-tamara-interview

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Digital VS Analog..

Σιγά μην απαντάει...λέει τη γνώμη του....Ας μην ξεχνάμε ότι, ας πούμε, το μάτι βλέπει LAB...αλλά μεταφράζει τετραχρωμία. Έτσι και οι "αναλογικοί" ;)

Προφανώς και το digital δεν είναι το real thing. To real thing πέθανε εκεί γύρω στο 80 ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην απαντάει...λέει τη γνώμη του....Ας μην ξεχνάμε ότι, ας πούμε, το μάτι βλέπει LAB...αλλά μεταφράζει τετραχρωμία. Έτσι και οι "αναλογικοί" ;)

Προφανώς και το digital δεν είναι το real thing. To real thing πέθανε εκεί γύρω στο 80 ;D ;D

Η γνώμη του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ δεν είναι ενός τυχαίου σαν και μένα και σένα...

Το τι λέμε εγώ κι εσύ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ δεν είναι ενός τυχαίου σαν και μένα και σένα...

Το τι λέμε εγώ κι εσύ........

 

η γνωμη του συγκεκριμενου ειναι.... η γνωμη του συγκεκριμενου. Οτι και να λεει ο καθε "ειδικος" τα αυτια μας εχουν και αυτα τη δικια τους γνωμη.

Προσεξε. δεν λεω οτι διαφωνω μαζι του. Μπορει οι γνωμες μας να συμπεφτουν. Απλα θελω να πω πως για πραγματα που αντιλαμβανομαι με τις αισθησεις μου δεν χρειαζομαι μεντορες να μου πουν αν ειναι σωστα η λαθος....

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γνωμη του συγκεκριμενου ειναι.... η γνωμη του συγκεκριμενου. Οτι και να λεει ο καθε "ειδικος" τα αυτια μας εχουν και αυτα τη δικια τους γνωμη.

Προσεξε. δεν λεω οτι διαφωνω μαζι του. Μπορει οι γνωμες μας να συμπεφτουν. Απλα θελω να πω πως για πραγματα που αντιλαμβανομαι με τις αισθησεις μου δεν χρειαζομαι μεντορες να μου πουν αν ειναι σωστα η λαθος....

To Θεμα που δεν αντιλαμβάνεσαι είναι ότι ο κύριος,δεν ειναι απλά άλλος ένας ''ειδικός'', αυτός όταν εσύ κι εγώ μπουσουλάγαμε εκείνος σχεδίαζε πεταλάκια για τους μεγαλύτερους κιθαρίστες στον κόσμο...

Για μένα η γνώμη του ΜΕΤΡΑΕΙ, εκτός από τ αυτιά μου..

Το πως το αντιλαμβάνεται ο καθένας ειναι καθαρά ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

αυτός όταν εσύ κι εγώ μπουσουλάγαμε εκείνος

Καλά , αυτό ισχύει και για τον Mάραθον ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Θεμα που δεν αντιλαμβάνεσαι είναι ότι ο κύριος,δεν ειναι απλά άλλος ένας ''ειδικός'', αυτός όταν εσύ κι εγώ μπουσουλάγαμε

Εσύ ίσως, εγώ όμως....παίζει να είμαι συνόμηλικός του ;D πες τα ρε δικηγορε ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πραγματα που αντιλαμβανομαι με τις αισθησεις μου δεν χρειαζομαι μεντορες να μου πουν αν ειναι σωστα η λαθος....

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Auditory_illusion  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δικιο.Οι αισθησεις μας δεν ειναι ψηφιακες αλλα αναλογικες...αυτο ομως μαλλον αποδεικνυει το αντιθετο απο αυτο που θελει να περασει ;D....γιατι αφου ειναι αναλογικες και πληροφοριες χανονται και απο την στιγμη που οι διαφορες ειναι τοσο μικρες οπως παραδεχεται ετσι και αλλιως, το να ασχολεισαι με συγκρισεις τετοιου τυπου ειναι ανουσιο by default ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους μέντορες...δεν ισχύει? ;D

Ασε που ο Ταμούρας (όπως και εγώ άλλωστε), στην ηλικία που είμαστε, δεν ακούμε καλά ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου