Προς το περιεχόμενο

Harley Benton G112 guitar cabinet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δλδ για να καταλαβω......θες ενα-ενα μελος να απανταει με ενα ΟΧΙ αν δεν την εχει υποψιν?

Μπαινεις σε ενα φορουμ για να απαιτησεις πληροφοριες???? αν δε σαρεσει φιλε ζητα τα λεφτα σου πισω..... ;D

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου δώσω λοιπόν να καταλάβεις....και επειδή δε μ αρέσει να γεμίζω το forum τσάμπα και βερεσέ...απ τη στιγμή που το θέμα έχει αναγνωσθεί τόσες φορές κ κάθεται τόσες μέρες,δίχως απάντηση, σημαίνει ότι οι θαμώνες-επισκέπτες που το διάβασαν δε γνωρίζουν...μάλλον!Σωστά?...Τώρα για το παρακάτω,μου κάνει εντύπωση ο τρόπος σου....φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πιάσουμε τα πράγματα από την αρχή και μέσα σε λογικά πλαίσια: Δύο ημέρες δεν είναι δα και κάποιο τρελό χρονικό διάστημα και ειδικά σε περίοδο διακοπών. Από την άλλη ο φίλος που σου απάντησε μάλλον χιούμορ έκανε, ανεπιτυχές ίσως... Τώρα όσον αφορά την καμπίνα... Τυχαίνει να την αγόρασε φίλος πριν από σαράντα ημέρες περίπου και είναι απόλυτα ευχαριστημένος από την ποιότητα κατασκευής και την απόδοσή της, αλλά... Πήρε το μοντέλο που "φοράει" το Celestion Vintage 30 και ΟΧΙ το φασόν του thomann!!! Έχε υπ'όψιν πως το τελευταίο δεν λέει τίποτα... Το Vintage 30 είναι "άλλο πράγμα"! Εγώ προσωπικά είχα δύο ίδιες  2χ12 με Vintage 30's και το μετάνοιωσα που τις έδωσα! Πραγματικά! Ελπίζω να βοήθησα...

Let nobody blame you that you cannot hear the superiority of TUBES!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φταίει ότι επηρεάστηκα απ τις αναγνώσεις του θέματος,έχεις δίκιο..!Θεωρώ πιο χρήσιμο να βοηθάμε ο ένας τον άλλον στο forum(άλλωστε γι αυτό δημιουργήθηκε),αυτό εκτιμώ απ τη μεριά μου.

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου inquisitor, πολύτιμη η βοήθειά σου στη νέα μου αγορά! :) Ίσωςα πάω για αυτήν εδώ! http://www.thomann.de/gr/harley_benton_g112vintage.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται η μεγαλύτερη (τουλάχιστον στη φωτό) mdf καμπίνα να είναι 3 κιλά ελαφρύτερη αυτής με το κόντρα πλακέ;

 

Κοίτα να πάρεις μια ποιοτική καμπίνα και μετά της φοράς τα μεγάφωνα που εσύ θες και σου κάνουν.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου