Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτος, ταύτη στιγμή γλιέπει Χ'' νικολάου- Τσίου, ευκαιρείας δοθείσης το λεπόν ας ακούσουμε τπτ της προκοπής λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ούτος, ταύτη στιγμή γλιέπει Χ'' νικολάου- Τσίου, ευκαιρείας δοθείσης το λεπόν ας ακούσουμε τπτ της προκοπής λαίμαι

 

Παρότι δεν έχω ακούσει παρά ελάχιστα πανκ, μου κανε πολυ εντυπωση το εν λόγω ασμα - κομμένο και ραμμένο στο στυλ σου παντως samy, έχεις επηρρεαστεί :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι δεν έχω ακούσει παρά ελάχιστα πανκ, μου κανε πολυ εντυπωση το εν λόγω ασμα - κομμένο και ραμμένο στο στυλ σου παντως samy, έχεις επηρρεαστεί :)

 

Γκρουπάρα Ζαλονικείς λαίμαι, ήμουν απ τους ελάχιστους χαμουτζίδες που είχα τη τύχη να τους ακούσω και να τους δω λίβε, το δε άλβουμέ τους έχει τιμητική θέση στη δισκοθήκη μου- η οποία παρεπιπτόντως αναπαύεται στην Αθήνα  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις υπερβολες, μακραν οτι καλυτερο εχεις παιξει/ποσταρει τα τελευταια 5 χρονια. guitar2.gif

Τα τσεπωσες και απο την Olympus, μια χαρα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις υπερβολες, μακραν οτι καλυτερο εχεις παιξει

Τα τσεπωσες και απο την Olympus, μια χαρα. ;D

 

Τανκ γιου λαίμαι, κανείς δεν έχασε αγοράζοντας ομολογα ΕΤΒΑ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου