Προς το περιεχόμενο

Jeff Beck, Terry Bozzio, Tony Hymas σπανιο live 1991 - Guitar shop!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Το τρίο ήταν οδοστρωτήρας- ο συνονόματος δε, τι έπινε;  8)

 

Τα αγόρια στο τέλος ποια είναι;

 

Ο ένας κρατάει μια Schon και μοιάζει πολύ με τον Neal Schon. Άλλος κρατάει μια Valley Arts και μοιάζει με τον Steve Lukather  ::)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια πραματα.Απο οσο ακουγεται,σκοτωνουν!

Ο ένας κρατάει μια Schon και μοιάζει πολύ με τον Neal Schon. Άλλος κρατάει μια Valley Arts και μοιάζει με τον Steve Lukather  ::)

Μην ειναι ο Schon κι ο Luke? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Lukather δεν υπαρχει αμφιβολια !!Ειναι αυτος !!Ο αλλος μπορει να ειναι ο Schonn !!Αλλα και ο vocalist ειναι για μενα αγνωστος (ετσι που εχει γραφτει το video -απο το πλαι και μαλλον στην ζουλα ..απλι καλα πυ αναγνωριζουμε τον Lukather !! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυ,νομιζω πλακα μας κανει ο μπασισταρας γιατι ξερει οτι ειναι αυτοι οι δυο(ο Schon ειναι

ο αλλος χωρις αμφιβολια).

Οσο για τον τραγουδιαρη αν και φαινεται λιγο,ισως να ειναι ο John Waite που επαιζε εκεινη την εποχη με τον Schon στους Βad English(μοιαζει και στο μαλλι και στο λιγνο σουλουπι,φωνη τι να ακουσεις?).

Μπορει ομως στα του τραγουδιστη να ειμαι και εντελως λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Περυ,νομιζω πλακα μας κανει ο μπασισταρας γιατι ξερει οτι ειναι αυτοι οι δυο(ο Schon ειναι

ο αλλος χωρις αμφιβολια).

Οσο για τον τραγουδιαρη αν και φαινεται λιγο,ισως να ειναι ο John Waite που επαιζε εκεινη την εποχη με τον Schon στους Βad English(μοιαζει και στο μαλλι και στο λιγνο σουλουπι,φωνη τι να ακουσεις?).

Μπορει ομως στα του τραγουδιστη να ειμαι και εντελως λαθος.

 

Όχι δεν το εγνώριζα, αλλά μου έκαναν για αυτά τα δύο αγόρια (συν τα ξύλα που συμπίπτουν χρονικά με τα κούτσουρα που έπαιζαν το καιρό εκείνο).

 

Και εγώ το σκέφτηκα για τον Waite, αλλά δεν είμαι σίγουρος (πάντως και αυτός μου φάνηκε γνωστή φάτσα).

 

 

Να ήταν περιοδεία ΒΒΗ, Bad English, Toto;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ήταν περιοδεία ΒΒΗ, Bad English, Toto;

Διαβαζοντας αυτο που εγραψες εψαξα λιγο στο google και ειδα οτι εχουν κανει μια περιοδεια  παρεα το 1989,ο Beck και o Luke με τις μπαντες τους και οι Bad English.

Ολα αυτα απο ενα εισιτηριο που πουληθηκε στο Ebay,δεν βρηκα καπου κατι αλλο.

Aρα πιθανο και το σεναριο αυτο που γραφεις.

Οπως και να τους εβλεπα ομως,παρεα,χωριστα,με τα γκρουπ

η με τις προσωπικες τους μπαντες μια χαρα,ευτυχης θα ημουν! ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα δεν πρεπει να ισχυει αυτη η εκδοχη..γιατι α) η συγκεκριμενη συναυλια ειναι στο budokan Ιαπωνια το 1991 !!Β) Mπορει ομως και να ισχυει διοτι δεν ειναι ολες οι ημερομηνιες που γραφουν τα διαφορα video σωστες η εχουν αλλαχθει κατα την μετατροπη τους απο video ταινια σε ψηφιακη μορφη κλπ.κλπΑν δεν με απατα η μνημη μου ομως το 1991 οι Toto εκαναν και αυτοι περιοδια με αποκορυφωμα το γνωστο live  video τους!!Αυτα !!! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου