Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτης combo για οικιακη χρηση κυριως;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισης πολυ δυνατος για τη χρηση που τον θες ειναι ο marshall ma50. Ομως ειναι discontinued μοντελο οποτε μονο μτχ θα τον βρεις. Ειναι σαφως πιο γκαζερος απο τον ac15 και πιο κοντα σε orange.

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θες Orange, πάνε για Orange. Μεταχειρισμένος ο tiny terror παίζει στα 300-350 ευρώ κατά καιρούς. Με τα 150-200 αγοράζεις και μία 1x12 και είσαι κομπλε (η δική του 1x12 κάνει 260 καινούργια, μεταχειρισμένη δύσκολα θα τη βρεις, αλλά υπάρχουν πολύ καλές προτάσεις σε αυτά τα λεφτά κυρίως στα μεταχειρισμένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Για κανα peavy δεν το σκεφτεσαι.Επαιξα τις προαλες με ενα κεφαλι στο στουντιο και ηταν συμπαθητικο.Ωραια καθαρα θα ελεγα πεντακαθαρα αλλα λιγο πριμα λιγο ισχνα ,αλλα δεν το πολυπειραξα το eq.Καλο βαθακι και ωραια λαμπατη βρωμια.

  Αλλα σημερα επαιξα παλι με το κεφαλι του bassman,ειναι περισσοτερο του γουστου μου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τον Σταυρο που σου εγραψε οτι καλυτερα να πας για orange,αφου απ οτι φαινεται αυτο θελεις και σου "κολλησε" ειτε στο αυτι,ειτε στο ματι,παρε ενα σετακι κεφαλη-καμπινα orange να τα βλεπεις και να τα ακους και να ειναι τελικα αυτο που ηθελες.

 

Απο κει και περα επιλογες υπαρχουν απειρες και σου εχουν προταθει ηδη αρκετες,εγω προσωπικα θα πηγαινα στις αγγελιες ωστε να παρω κατι ακριβοτερο για τα λεφτα που διαθετω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με orange κολησα γιατι εχει ενας φιλος το κεφαλι το th30 και μου αρεσε αρκετα ηχητικα!απλα ειναι αρκετα ψηλα σε budget γιαυτο ρωτησα αν αξιζει κατι οικονομικοτερο..απο τις προτασεις σας ειμαι μεταξυ tiny terror και vht..τον συγκεκριμενο vht μπορω να τον βρω να τον ακουσω Αθηνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καναδυο μερες που σου ειχα γραψει απαντηση ειχα δει με ενα ψαξιματακι στις αγγελιες μια καμπινα orange 1x12 στα 200€ (καποιος τη δινει σε αγγελια με ενα κεφαλι orange και εχει τιμες  και ξεχωριστα) και ειδα και ενα b-stock tiny terror στο thomann στα 330€ αν θυμαμαι καλα,αρα καπου πολυ κοντα στο budget σου  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με orange κολησα γιατι εχει ενας φιλος το κεφαλι το th30 και μου αρεσε αρκετα ηχητικα!

 

Αν συνεχίσεις να ακούς διάφορους ενισχυτές, θα έλθει η στιγμή που θα ακούσεις κάποιον που θα σου αρέσει ΠΟΛΥ ηχητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τωρα με τον ενισχυτη που θα αναφερω ξεφευγει λιγο το budget αλλα εχετε ακουσει τον dark terror?σε σχεση με tiny terror ειναι πολυ υπερβολικος σε gain?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου