Προς το περιεχόμενο

Ηush 'n Rush-New album-Samples


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα μην του το πεις απότομα και "στραβώσει". ;D ;D ;D ;D 

Δε στραβωνει με τιποτα.

Μονο αν πετυχει μαπα καρπουζι. :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάθε φορά Σταύρο που σας ακούω εκπλήσσομαι θετικά με τη δημιουργικότητά σας!

Μου άρεσαν πολύ και τα δύο κομμάτια. Πολύ ωραίο παίξιμο και ήχος και όπως πάντα η φωνή σκοτώνει! ;)

 

Μπράβο σε όλους! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μου άρεσαν πολύ και τα δύο κομμάτια.

Xαιρομαι πολυ που σου αρεσαν  Δημητρη!

Να εισαι καλα και συνεννοουμαστε συντομως για τα υπολοιπα... ;)

Απλα  να  δροσισει λιγο  πρωτα...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα δειγμα απο το νεο μας αλμπουμ, με τον τιτλο ''Τales never told''(ευχαριστουμε τον αδερφο Φουζιο για την  βοηθεια στον τιτλο  του αλμπουμ  :-*).

Σε λιγες μερες θα ανεβει ολοκληρο  στο bandcamp για  free download ή donation.

 

Να ειστε καλα! :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=zPXqMoPtXpA

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστουμε τον αδερφο Φουζιο για την  βοηθεια στον τιτλο  του αλμπουμ

Θα σε κοπανήσω, και έχω και βαρύ χέρι (ρώτα τον gvour). ;D ;D :-*

 

Μου άρεσε πάρα πολύ (μα πάρα πολύ) το κομμάτι.

Λοιπόν είναι το μοναδικό που για κάποιο λόγο (δεν ξέρω ποιόν) δεν θα σου πω για σόλο. :D

 

Απίστευτα τα φωνητικά (ίσως είναι η "ευκαιρία" εδώ, να φανεί η φωνή straight, σε όλο της το μεγαλείο).

 

Είναι ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΑ του κιαρατά αλλά ...  το κουπλέ από το 2:11 μέχρι το 2:26 είναι Van Morisson και Tom Waits μαζί.

 

 

Καλή συνέχεια μάγκες (το αξίζετε).

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Love it!

 

Είναι φανταστικό αυτό το τελευταίο. Άντε να βγει να πάρω τα γνωστά 2 αντίτυπά μου! ;)

Βρε Νικόλα, δεν είναι το απόλυτο "driving in the highway" κομμάτι? :)

 

EDIT: Λάκη, βρες highway και γυναίκες για videoclip άμεσα! :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γνωστός γκρινιάρης και αντιβλαχοποζεράς :-X οπότε μη το λάβεις υπόψη ;D ;D ;D

 

Είναι υπέροχο αυτό το τελευταίο, τα προηγούμενα, δεν τα έχω ακούσει, απλά κάτι με χαλάει στη παραγωγή και δεν μπορώ να το περιγράψω σωστά.

Θα το ήθελα λίγο πιο κουδουνιστό, αλλά απ την άλλη και λίγο πιο σκοτεινό................ξέρω, δεν κατάλαβες τπτ  ;D

 

Πάντα σπουδαίοι, έστω κι αν δεν είναι κοντά στα μέτρα μου..............αν ήταν, θα σε γύρναγα το απόλυτο driving οβίνδεον κλιπ εις το Παγγαίο και ουχί εις την Εγνατία που λέει και ο Φούζιος 8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε κοπανήσω, και έχω και βαρύ χέρι (ρώτα τον gvour). ;D ;D :-*

Απίστευτα τα φωνητικά (ίσως είναι η "ευκαιρία" εδώ, να φανεί η φωνή straight, σε όλο της το μεγαλείο).

Να κοπανας καμια κιθαρια τοτενες γιατι γραφεις 3 φορες το χρονο ενω εχεις απειρα πραματα να δωσεις σε μας τους φουζιοναδες που γιναμε μπαναλοροκ.. ;D

 

Χαιρομαι πολυ που σου αρεσε το  κομματι αλλα  και  η  φωνη γιατι αμα δε βαζω ντραιβ νιωθω μια ανασφαλεια... :P

 

Love it!

 

Είναι φανταστικό αυτό το τελευταίο. Άντε να βγει να πάρω τα γνωστά 2 αντίτυπά μου! ;)

Χαιρομαι πολυ!

Νικολα εχω την εντυπωση οτι αυτο το  αλμπουμ  θα σου  αρεσει πολυ..

Δεν  ξερω γιατι..Ετσι νομιζω.. :)

 

Παντως οποιος θελει  να το  ''αγορασει'' μπορει  να  το κανει μεσω Paypal στο bandcamp μιας και  θα ειμαστε φειδωλοτατοι  σε εκτυπωσεις και discs.

 

Σ ευχαριστουμε! :)

 

Είναι υπέροχο αυτό το τελευταίο, τα προηγούμενα, δεν τα έχω ακούσει, απλά κάτι με χαλάει στη παραγωγή και δεν μπορώ να το περιγράψω σωστά.

Θα το ήθελα λίγο πιο κουδουνιστό, αλλά απ την άλλη και λίγο πιο σκοτεινό................ξέρω, δεν κατάλαβες τπτ  ;D

Σαμυ νομιζω οτι καταλαβα τι εννοεις.Ισως θες να πεις οτι παραειναι...καθαρος ο  ηχος?

Δεν εχει ομιχλη...

Κι ομως δεν το προσπαθησαμε να ειναι ετσι.

Απλα ετυχε η συγκεκριμενη αποτυπωση να βγαλει αυτο το ηχοχρωμα.

Εχω παντως την εντυπωση οτι ειναι πιο  ''ευκολος'' ο  ηχος για  απλους ακροατες-θνητους και χαιρομαι  που  δεν παιδευτηκα να το πετυχω.

Το αν  μου αρεσει 100% ειναι αλλο  θεμα... ;)

 

Να σαι καλα!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω παντως την εντυπωση οτι ειναι πιο  ''ευκολος'' ο  ηχος για  απλους ακροατες-θνητους και χαιρομαι  που  δεν παιδευτηκα να το πετυχω.

 

 

 

Το γυρίσαμε στο εμπόριο λευκής σαρκός δλδ ε? ;D ;D ;D

 

Κρίμα γιατί κατ ουσίαν σε είχα για το Τσαλ να γυρίσουμε οβίνδεο με τα μόνδελ του ξάρφου. Εκεί που η πέτρα θυμίζει Σαντορίνη, αλλά η ερημιά χτυπάει κόκκινο όλο το χρόνο, στα Ίμερα.

Δεν πραζζζζζζζ, θα το γυρίσω με τους Παράγκας ::)

 

Άκουσα και τα άλλα 2. Υπέροχο το  get away, κόψε τη γρεζοφωνή ρε πιδίμ, με αρέζεις καλύτερα  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου