Προς το περιεχόμενο

Clavia Nord Lead !!!


vrakts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα παιδια εχουν δικιο..το modular δεν ειναι για αρχαριους..θα σε μπερδεψει πολυ..θα σου ελεγα με μεγαλη σιγουρια να καταληξεις στο supernovaII η στο virus c η το kc...απλα το supernova μου φαινεται πως εχει ηχο με καλυτερη παρουσια που δεν στηριζεται και τοσο στην χρηση πολλων εφε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τα παιδια εχουν δικιο..το modular δεν ειναι για αρχαριους..θα σε μπερδεψει πολυ..θα σου ελεγα με μεγαλη σιγουρια να καταληξεις στο supernovaII η στο virus c η το kc...απλα το supernova μου φαινεται πως εχει ηχο με καλυτερη παρουσια που δεν στηριζεται και τοσο στην χρηση πολλων εφε...

 

ΣΩΩΩΩΩΣΤΟΣ!!!Επισης το supernova εχει εκπληκτικα φιλτρα.Επειδη δεν το εχω δουλεψει ομως δεν ξερω τι παιζει με το arpg.Του virus ειναι καταπληκτικο και πολυ καλο στο συγχρονισμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Virus ναι εχει ηχαρες δε λεω αλα η ποιοτητα που εχουν οι ηχοι του δεν μπορουν καν να πλησιασουν το nord lead,000 φορες suppernova αντι για virus !Eγω εχω καταληξει τελικα nord modular ή 3 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προς το παρων θα σου ελεγα το 3 και μια εξωτερικη μοναδα εφφε.Θα σου λειψουν σιγουρα!Αλλα μην φρικαρεις με τη διαφορα.Εδω και ενα χρονο παιζω με virus c(οχι δικο μου) και nord lead3.Δεν ειναι τοσο μεγαλες οι διαφορες.Το virus ειναι πολυ καλο μηχανημα.Απλα του nord ειναι πιο ζεστος και πιο κοντα στο real analog.Ελπιζω καποια στιγμη να προσθεσω το ti στον εξοπλισμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koita to virus to akousa apo demos tis eterias opos kai to modular. to mono thetiko gia to virus(ti) einai oti einai pio gnorimo to perivallon tou se mena,eno sto modular den xero ti paizei,an to do apo konta mporei na katalavo.Opos kai sto 3 vgazo akri ala exei to mion me ta effe !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητησε να το παρεις μαι μερα δοκιμαστικα ..δωσε και προκαταβολη αν χρειαστει...η αφιερωσε καποιο χρονο εκει που το βρηκες για να το τσεκαρεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του ειπα να μου το δοσει να το δοκιμασω σπιτι μου με τις ωρες και αν δουλευει κομπλε το χτυπαω αλα δεν ψηνεται !Οχι να το δοκιμασω αν μου αρεσει σαν ηχος. σαν μηχανημα αν ειναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου