Προς το περιεχόμενο

Tο μπάσο των ονείρων σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παίζω μπάσο αλλά θα συμφωνήσω με τον superfunk γιατί όποτε εντυπωσιάστηκα από ήχο μπάσου και έψαξα να βρώ ποιο είναι σχεδόν πάντα το έβρισκα απο πίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

www.jerzydrozdbasses.com ΟΛΑ :P

 

A... μόλις έκανες οτιδήποτε είχα στο μυαλό μου (και στο gear list μου) να ταυτιστεί με καυσόξυλο!!!

 

Οκ, δεν έχω ιδέα για το πως ακούγονται, ούτε καν αν θα μπορούσα να εκμεταλλευτώ το πιθανό δυναμικό τους ως όργανα, αλλά είναι πραγματικά έργα τέχνης, και ταιριάζουν τέλεια στον τίτλο του thread- δηλαδή ονειρικά μπάσσα...!

 

Απίστευτος σχεδιασμός και επίπεδο λεπτομέρειας... Θα μου πεις τώρα, έπιπλο αγοράζεις ή μπάσσο; Υποθέτω πως είναι (εμφανισιακά) εντυπωσιακά με τον ίδιο τρόπο που ένα supercar ξεχωρίζει- και δε νομίζω να τον χαλάει κανέναν αυτό...

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.jerzydrozdbasses.com ΟΛΑ :P

 

A... μόλις έκανες οτιδήποτε είχα στο μυαλό μου (και στο gear list μου) να ταυτιστεί με καυσόξυλο!!!

 

Οκ' date=' δεν έχω ιδέα για το πως ακούγονται, ούτε καν αν θα μπορούσα να εκμεταλλευτώ το πιθανό δυναμικό τους ως όργανα, αλλά είναι πραγματικά έργα τέχνης, και ταιριάζουν τέλεια στον τίτλο του thread- δηλαδή ονειρικά μπάσσα...!

 

Απίστευτος σχεδιασμός και επίπεδο λεπτομέρειας... Θα μου πεις τώρα, έπιπλο αγοράζεις ή μπάσσο; Υποθέτω πως είναι (εμφανισιακά) εντυπωσιακά με τον ίδιο τρόπο που ένα supercar ξεχωρίζει- και δε νομίζω να τον χαλάει κανέναν αυτό...[/quote']

 

ενας φιλος τυγχναει ιδιοκτητης 2 εξαυτων...αστο...η μαλλον τραβα στο ματσικα να ακουσεις κανενα..οι τυποι εκει βεβαια δεν εχουν ιδεα τι ειναι το οργανο που πουλανε αλλα ειναι αντιπροσωποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α....Tug τι λέει ???Καλό το Broomstick???Εχω ένα demo αλλά δεν κάνει και πολλά πραγματα.....

 

Σε σχεση με το virtual bassist (έτσι δεν λεέγεται κάτι αντιστοιχο της Steinberg???))

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου