Προς το περιεχόμενο

Tο μπάσο των ονείρων σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

(ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!) Φιλαρακι, αυτο το avatar πως σου ήρθε?

 

Ξεθάψιμο για αυτή την ερώτηση; :) μπορούσες και πμ.... ;)΄Ας είναι όμως μιας και οι νεότεροι δεν έχουν δει το θέμα.

 

Όσο για την ερώτησή σου, πρόκειται για την αγαπημένη μου ελληνική metal μπάντα. Στην οποία αν κατάλαβα καλά από το nick σου, ήσουν founding member (και φυσικά μπάσο/φωνητικά). ;)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως θα διάλεγα ένα pedulla 4χορδο και ένα Traben Chaos (ή Neo) με τους rockfield μαγνήτες και 5χορδο... Και Maple ταστιέρα....

www.trabenbass.com

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εγώ είμαι απλός (έως απλοϊκός) και δεν είμα φίλα προσκείμενος στις ασκήσεις ξυλογλυπτικής, εάν υπήρχε το συγκεκριμένο επισυναπτόμενο με 32άρι μπράτσο και "διορθωμένο" headstock, θα ήταν, κατά πάσα πιθανότητα (μέχρι την επόμενη φαντασίωση  ;D ) η κορυφή των προτιμήσεων μου.

 

ASTBSH_3TS_RW.jpg.163719facd28699d97c33332be0f5594.jpg

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθάψιμο για αυτή την ερώτηση; :) μπορούσες και πμ.... ;)΄Ας είναι όμως μιας και οι νεότεροι δεν έχουν δει το θέμα.

 

Όσο για την ερώτησή σου, πρόκειται για την αγαπημένη μου ελληνική metal μπάντα. Στην οποία αν κατάλαβα καλά από το nick σου, ήσουν founding member (και φυσικά μπάσο/φωνητικά). ;)

Ναι δίκιο έχεις, θα μπορουσα και π.μ. στο στελνω τώρα.

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου