Προς το περιεχόμενο

Bridge Διπλος?


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει και δυο διακοπτακια εξτρα που επηρεαζουν κυριως την μεσεα θεση του επιλογεα.Μαλιστα σε αυτη την θεση βγαζει και ενα μαματο ηχο.Μαλον τους παει σειρα ,παραλληλα ,αλλα παλι δεν ξερω ακριβως.Αποκλειεται ομως να φταιει αυτο νομιζω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λες να παιξει τοσο ρολο

 

ΝΑΙ

 

Ξεκινα ανεβαζοντας τον μεχρι να εχει την ιδια εξοδο με τον neck.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συνφωνω καλες οι μοντες κτλ,μεσα και γω ,απλα αν θελετε προτεινετε και κανα καλο Μπριτζ μαγνητη.Αν υπαρχουν αλλες καλες επιλογες δηλ?

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην με τα διακοπτακια ειναι πιθανο να σπλιταρει (η να βαζει παραλληλα τα coils) σε καθε μαγνητη χωρια και οχι μονο στη μεσαια θεση...ψαχτο

Απο την περιγραφη σου θες κατι σαν τον burstbacker pro (ο οποιος βεβαια εμενα δεν μαρεσει καθολου) ο οποιος ειναι αρκετα μπασατος και γεματος μαγνητης. Εγω εχω jb στη δικια μου και ειμαι υπερευχαριστημενος αλλα δεν θα ελεγα οτι εχει τον ογκο που ζητας...

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συνφωνω καλες οι μοντες κτλ,μεσα και γω ,απλα αν θελετε προτεινετε και κανα καλο Μπριτζ μαγνητη.Αν υπαρχουν αλλες καλες επιλογες δηλ?

 

Επιλογές, πολλές. Αλλά θέλουμε:

 

α) budget

β) τί ήχο θέλεις να βγάλεις. Τί είδος / είδη μουσικής.

γ) με τί ενισχυτή παίζεις

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Λιγο πολυ τα εξηγησα και στις περιγραφες των μαγνητων,στα χρηματα δεν εχω ακομα σκεφτει αλλα ακουω και πιο τσιμπημνες τιμες οπως και κανα καλο ντηλ με λιγοτερα.Νομιζω οτι θελω βιντατζ κατασταση ,πριμος μεν αλλα γεματος, με αττακχωρις να βρωμιζει τοσο ,πιο κοντα στα σπεκς του πανω μαγμητη.Ρε λετε να τους κανω τραμπα,μπας και δω κανα χαηρι χωρις να δινω φραγκα.Λεω τωρα.

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Duncan '59 είναι δοκιμασμένη λύση, όπως και ο Pearly Gates της, όπως και ο Seth Lover της.

 

Εγώ είμαι κολλημένος με τους αμερικάνικους Sheptones γιατί έχω ήδη και απλά περιμένω... την επόμενη κιθάρα για να βάλω και άλλο σετ. Υπάρχουν και οι Wolfetones που θέλω να δοκιμάσω, οι Electric City και άλλοι. Πήγαινε στα site αυτων των τύπων, πέρνα και από youtube και μετά... ταμείο.

 

Από Ευρώπη μάλλον ξεχωρίζει ο Bareknuckle, θα έρθει λίγο ακριβότερος.

 

Όλοι αυτοί είναι άνθρωποι με τους οποίους μπορείς να επικοινωνήσεις (με τους ίδιους), να τους εξηγήσεις τί θέλεις και να στο φτιάξουν στα μέτρα σου. 

 

Πάντως (αφού στα χρήματα είσαι λίγο ελαστικός) θα σημείωνα πως δεν είμαι της λύσης "αλλάζω ένα μαγνήτη, γιατί αυτός δεν μου κάθεται". Θα πήγαινα για σετ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει καλα λογια απο την στρατ αναζητηση τοτε για τους Tonerider.Δεν θελω να παω σε σετ.Ο νεκ μαγνητης μου αρεσει παρα πολυ δεν θελω να τον αλαξω.

Ακουγοντας κανα δυο τρια κλιπς απο το σαιτ των bareknuckles μου αρεσαν πολυ οι ΡιΦ Ραφ που ειναι βινταζ κατασταση .Ο μπριτζ βγαινει τα 8.2 οσο και ο νεκ που εχω τωρα.Καπου εκει θελω να κινηθω ηχητικα.Ποσο κανουν αυτοι τοσο ακριβοι ειναι?

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου