Προς το περιεχόμενο

Αγορά Ενισχυτή Ηλεκτρικής Κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks σε ολους!Παντως θα θελα να ακουσω και γνωμες για το συγκεκριμενο ενισχυτη αν ξερει καποιος!

 

Τον συγκεκριμένο δεν τον έχω ακούσει' date=' αλλά ότι Randall έχω ακούσει μέχρι τώρα δεν μου άρεσε καθόλου... Ακόμα και οι πιο ακριβοί που παίζει ο Michaelangelo ας πούμε.

 

Μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις: Μην εντυπωσιάζεσαι και μην βιάζεσαι καθόλου. ¶κουσε όσα περισσότερα μηχανήματα μπορείς. ¶κούσε και αυτά που προτάθηκαν και μετά βγάλε συμπέρασμα τι σου αρέσει. Κάνε μια λίστα με ενισχυτές που πιθανώς να σε ενδιαφέρουν και πήγαινε να τους ακούσεις [b']όλους[/b]. (ή όσους βρείς... :wink: )

 

Ελπίζω να βοήθησα. :wink: Ενημέρωσε μας τι έκανες τελικά. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή μήν ακούσεις τίποτα και απλά πάρε αυτόν:

 

img10452238052.jpeg

 

:lol: :lol: :lol:

 

Πλάκα κάνω βρέ, μην με πάρετε στο κυνήγι "Τι λές του ανθρώπου και τέτοια" :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή μήν ακούσεις τίποτα και απλά πάρε αυτόν:

 

img10452238052.jpeg

 

:lol: :lol: :lol:

 

Πλάκα κάνω βρέ' date=' μην με πάρετε στο κυνήγι "Τι λές του ανθρώπου και τέτοια" :lol: :lol: :lol:[/quote']

κοιτα αν εξαιρεσεις το οτι κανει περιπου το δεκαπλασιο των χρηματων που ανεφερε(και ισως λιγα λεω 8O ) κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη προταση :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγαπητός vandergraaf, αν και έχει απόλυτο δίκιο, όσον αφορά την ποιότητα του Diezel, ξέχασε να σου αναφέρει τα εξής:

 

1ον) Ποτέ δεν θα μπορέσεις να ακούσεις τον ενισχυτή στα ''καλά του'', διότι θέλει ένταση για να παίξει καλά (και μόνο αν θα πάιξεις στο ΟΑΚΑ θα ακουστείς !!!!!!!) και να ζεσταθούν οι λάμπες, αποδίδοντας έτσι το μέγιστο των δυνατοτήτων του.

 

2ον) Αν και διαφημίζεται πολύ, πολλοί δεν τον παίρνουν λόγω του ότι κάθε φορά που θα θες, λιιιιιιιιιιιγη παραπάνω ένταση, η Αστυνομία θα σε περιμένει για ηχορύπανση.

 

Πιστεύω να βοηθώ κάπως?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγαπητός vandergraaf' date=' αν και έχει απόλυτο δίκιο, όσον αφορά την ποιότητα του Diezel, ξέχασε να σου αναφέρει τα εξής:

 

1ον) Ποτέ δεν θα μπορέσεις να ακούσεις τον ενισχυτή στα ''καλά του'', διότι θέλει ένταση για να παίξει καλά (και μόνο αν θα πάιξεις στο ΟΑΚΑ θα ακουστείς !!!!!!!) και να ζεσταθούν οι λάμπες, αποδίδοντας έτσι το μέγιστο των δυνατοτήτων του.

 

2ον) Αν και διαφημίζεται πολύ, πολλοί δεν τον παίρνουν λόγω του ότι κάθε φορά που θα θες, λιιιιιιιιιιιγη παραπάνω ένταση, η Αστυνομία θα σε περιμένει για ηχορύπανση.

 

Πιστεύω να βοηθώ κάπως?![/quote']

 

Για πλάκα βρε τον είπαμε τον Diezel!!!! 8O Σιγά μην πάρει τέτοιο θηρίο ο άνθρωπος...!! 8O 8O

Κοιτα πιο προσεκτικά το post μου... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγαπητός vandergraaf' date=' αν και έχει απόλυτο δίκιο, όσον αφορά την ποιότητα του Diezel, ξέχασε να σου αναφέρει τα εξής:

 

1ον) Ποτέ δεν θα μπορέσεις να ακούσεις τον ενισχυτή στα ''καλά του'', διότι θέλει ένταση για να παίξει καλά (και μόνο αν θα πάιξεις στο ΟΑΚΑ θα ακουστείς !!!!!!!) και να ζεσταθούν οι λάμπες, αποδίδοντας έτσι το μέγιστο των δυνατοτήτων του.

 

2ον) Αν και διαφημίζεται πολύ, πολλοί δεν τον παίρνουν λόγω του ότι κάθε φορά που θα θες, λιιιιιιιιιιιγη παραπάνω ένταση, η Αστυνομία θα σε περιμένει για ηχορύπανση.

 

Πιστεύω να βοηθώ κάπως?![/quote']

 

Για πλάκα βρε τον είπαμε τον Diezel!!!! 8O Σιγά μην πάρει τέτοιο θηρίο ο άνθρωπος...!! 8O 8O

Κοιτα πιο προσεκτικά το post μου... :wink:

 

 

Παρ'όλα αυτά, ο vandergraaf έχει δίκιο όσον αφορά την επιλογή του σωστου ενισχυτή, δλδ, με το να ακούσεις τα μηχανήματα που σε ενδιαφέρουν και μετά να προβείς στην αγορά του ενισχυτή που σε ενδιαφέρει, ανάλογα με το βαλάντιο σου και τις προτιμήσεις σου βεβαίως βεβαίως !!!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα σημερα πηρα τον Randall ο οποιος γ***ει και δερνει!!!!!Σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες και το ενδιαφερον!Βεβαια θα σκεφτω καποια στιγμη και τη συμβουλη του αγαπητου vandergraaf,οταν μετακομισω και παω διπλα στο οακα... :wink:

 

Να στε καλα!

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου