Προς το περιεχόμενο

Καταγγελία στη αστυνομία γιά απατεώνα στις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως όποια πρόθεση μυστικότητας της επιχείρησης της αστυνομίας, μόλις πήγε στράφι..

Μη φοβάσαι...θα ειναι μεταμφιεσμένοι σε δημόσιοι υπαλληλοι ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακόμα όμως και να τον πιάσει η αστυνομία που αντίθετα με άλλες κρατικές υπηρεσίες είναι νομίζω αρκετά αποτελεσματική, καλό είναι να προετοιμαστείς ggsaxman για τα ελληνικά δικαστήρια.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κανένα πρόβλημα..έτσι και συλληφθεί και καλεστώ σε δίκη θα ζητήσω και κάθε είδους αποζημίωση..Θα το διασκεδάσω πραγματικά!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έβγαλα σαν συμπέρασμα πάντως είναι το εξής:Καμμία συναλλαγή με άτομο που αρνείται (άμεσα ή έμμεσα) να μιλήσει στο τηλέφωνο!!!Παράλληλα τρέχω και μιά άλλη συναλλαγή (πάλι από Θεσ/νίκη) και έβαλα τον άνθρωπο και με πήρε ΚΑΙ από κινητό ΚΑΙ από σταθερό και έδειξε μεγάλη κατανόηση...Δεν υπάρχει άλλη προστασία στη συναλλαγή με αντικαταβολή και γίνεται πανεύκολα χωρίς να προσβάλλεις και τον άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ,τώρα,ελπίζω μιάς και η προϊσταμένη στα ΕΛΤΑ Ηλιούπολης το έχει πάρει ζεστά και επικοινώνησε η ίδια με την Αστυνομία

 

Αυτό είναι σαφώς το πιο θετικό της υπόθεσης.Αν μπορείς ενημέρωσέ μας για την όποια εξέλιξη.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν μας σωζει τιποτα... Εμενα μου εστειλε ο αλλος χαλασμενο νετμπουκ (απο νοιζ). Και στο τηλεφωνο μιλησαμε και το πραγματικο του ονομα χρησιμοποιησε και τα παντα ολα. Παρολα αυτα μου εφαγε το κατοσταρηκακι και κυριος... Στην κουτοπονηρια δεν παιζομαστε δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν μας σωζει τιποτα... Εμενα μου εστειλε ο αλλος χαλασμενο νετμπουκ (απο νοιζ). Και στο τηλεφωνο μιλησαμε και το πραγματικο του ονομα χρησιμοποιησε και τα παντα ολα. Παρολα αυτα μου εφαγε το κατοσταρηκακι και κυριος... Στην κουτοπονηρια δεν παιζομαστε δυστυχως...

για επιστροφη προϊόντος κ τα χρηματα σου πισω δεν του ειπες? ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λυση δεν ειναι μονο χερι με χερι. Το σωστο ειναι ραντεβου στο σπιτι ειτε του πωλητη ειτε του αγοραστη για να αποκλειστουν ολα τα ενδεχομενα. Μπορει πχ καποιος να πουλησει μια πεταλιερα η οποια εξωτερικα ναναι οκ και ναναι καμενη. Οπως επισης μπορει ναναι οκ (και λειτουργικα) και να βαλει ο αγοραστης ενα μετασχιματιστη μεγαλυτερο ή αντιθετης πολικοτητας και να τη καψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν λυπάμαι που θα σε στεναχωρησω αλλα ακρη δεν θα βγάλεις. Και ξέρεις γιατί? Γιατί το τύπος το έχει μελετήσει... Για ποιο πράγμα θα τον καταγγείλεις? Τι αποδυκνείεται απο τα γεγονότα και απο τα χαρτιά? Τιποτα! Το μόνο που φαίνεται είναι ότι πλήρωσες μια αντικαταβολή για ΚΑΤΙ που ειχατε συμφωνήσει και στο έστειλε...Αυτος ΘΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ οτι αυτό ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ να σου στείλει κ στο έστειλε. Πως θα το αποδείξεις?  :-\

You see? Ευχομαι να κάνω λάθος αλλά μάλλον δεν θα βρεις άκρη αγαπητέ....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν λυπάμαι που θα σε στεναχωρησω αλλα ακρη δεν θα βγάλεις. Και ξέρεις γιατί? Γιατί το τύπος το έχει μελετήσει... Για ποιο πράγμα θα τον καταγγείλεις? Τι αποδυκνείεται απο τα γεγονότα και απο τα χαρτιά? Τιποτα! Το μόνο που φαίνεται είναι ότι πλήρωσες μια αντικαταβολή για ΚΑΤΙ που ειχατε συμφωνήσει και στο έστειλε...Αυτος ΘΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ οτι αυτό ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ να σου στείλει κ στο έστειλε. Πως θα το αποδείξεις?  :-\

You see? Ευχομαι να κάνω λάθος αλλά μάλλον δεν θα βρεις άκρη αγαπητέ....

 

Μαζί με την καταγγελία μου για απάτη, έχω επισυνάψει ΌΛΗ την ηλεκτρονική συνομιλία μας (που το πετάλι αναφέρεται ρητά και συνέχεια), αναφορές για προηγούμενες  απατες επίσης από τα έγγραφα αποστολής των ΕΛΤΑ προκύπτει και το βάρος του πακέτου που δείχνει 2 πράγματα:1) ότι δεν περιείχε ποτέ πεταλι και 2) ότι δεν πείραξα το περιεχόμενό του. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου