Προς το περιεχόμενο

Καταγγελία στη αστυνομία γιά απατεώνα στις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαζί με την καταγγελία μου για απάτη, έχω επισυνάψει ΌΛΗ την ηλεκτρονική συνομιλία μας (που το πετάλι αναφέρεται ρητά και συνέχεια), αναφορές για προηγούμενες  απατες επίσης από τα έγγραφα αποστολής των ΕΛΤΑ προκύπτει και το βάρος του πακέτου που δείχνει 2 πράγματα:1) ότι δεν περιείχε ποτέ πεταλι και 2) ότι δεν πείραξα το περιεχόμενό του. ..

 

σε αυτή τη περίπτωση έχεις πολλές πιθανότητες

σε καμια 10ρια χρονια βαση της ελληνικής (λέμε τώρα) δικαιοσύνης

αφου χαλάσεις καμια 800ρα σε δικηγόρους και δικαστήρια

να αποζημιωθείς...πόσο ειπαμε έκανε το πετάλι?

(σε όλο αυτό το σκεπτικό να ξέρεις στηρίζονται όλοι όσοι κάνουν απάτες για μικροποσά)

 

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με νοιάζει και προφανώς δεν εξαρτάται η ζωή μου από τα 70 ευρώ!Αυτό που θέλω είναι το καθίκι αυτό να στριμωχτεί (για αυτό και ο δημόσιος διάλογος),να ξεφτιλιστεί όσο γίνεται (ήδη μαθαίνω ότι κατέβασε ή του κατέβασαν το προφίλ στο Facebook),να τρομάξει και γενικώς να ιδρώσει ξέροντας ότι μπορεί κάποια στιγμή με αφορμή έναν έλεγχο της Τροχαίας π.χ. να βρεθεί υπό κράτηση ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ τη δράση του εδώ!Σιγά μην τους κάνουμε και τη χάρη να το βουλώνουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με νοιάζει και προφανώς δεν εξαρτάται η ζωή μου από τα 70 ευρώ!Αυτό που θέλω είναι το καθίκι αυτό να στριμωχτεί (για αυτό και ο δημόσιος διάλογος),να ξεφτιλιστεί όσο γίνεται (ήδη μαθαίνω ότι κατέβασε ή του κατέβασαν το προφίλ στο Facebook),να τρομάξει και γενικώς να ιδρώσει ξέροντας ότι μπορεί κάποια στιγμή με αφορμή έναν έλεγχο της Τροχαίας π.χ. να βρεθεί υπό κράτηση ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ τη δράση του εδώ!Σιγά μην τους κάνουμε και τη χάρη να το βουλώνουμε....

ΣΩΣΤΟΣ!!! Η σιωπή είναι συνενοχή μάγκες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με νοιάζει και προφανώς δεν εξαρτάται η ζωή μου από τα 70 ευρώ!Αυτό που θέλω είναι το καθίκι αυτό να στριμωχτεί (για αυτό και ο δημόσιος διάλογος),να ξεφτιλιστεί όσο γίνεται (ήδη μαθαίνω ότι κατέβασε ή του κατέβασαν το προφίλ στο Facebook),να τρομάξει και γενικώς να ιδρώσει ξέροντας ότι μπορεί κάποια στιγμή με αφορμή έναν έλεγχο της Τροχαίας π.χ. να βρεθεί υπό κράτηση ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ τη δράση του εδώ!Σιγά μην τους κάνουμε και τη χάρη να το βουλώνουμε....

 

Μπράβο φίλε μου. Συγχαρητήρια για τη στάση σου.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω και αλλοι την εχουν παθει απ αυτον.... νομιζω υπαρχει και στισ αγγελιες μια που αναφερει παρομοιο γεγονοσ

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με νοιάζει και προφανώς δεν εξαρτάται η ζωή μου από τα 70 ευρώ!Αυτό που θέλω είναι το καθίκι αυτό να στριμωχτεί (για αυτό και ο δημόσιος διάλογος),να ξεφτιλιστεί όσο γίνεται (ήδη μαθαίνω ότι κατέβασε ή του κατέβασαν το προφίλ στο Facebook),να τρομάξει και γενικώς να ιδρώσει ξέροντας ότι μπορεί κάποια στιγμή με αφορμή έναν έλεγχο της Τροχαίας π.χ. να βρεθεί υπό κράτηση ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ τη δράση του εδώ!Σιγά μην τους κάνουμε και τη χάρη να το βουλώνουμε....

 

Σου εύχομαι να καταφέρεις να διατηρήσεις την αποφασιστικότητα αυτή μέσα στα χρόνια που θα ακολουθήσουν. Κράτα αυτό το νήμα ζωντανό με κάθε εξέλιξη (αν υπάρξει). Θα έχει ιστορικό ενδιαφέρον.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!

 

Τυχαινει να εχω συχνες συναλλαγες μεσω courier,ΕΛΤΑ και συναφη..

μια ενημερωση θα κανω στον συνανθρωπο που επεσε θυμα απατης..

 

1. Οντως δεν μπορεις να ανοιξεις δεμα αν δεν παραλλαβεις,να καταβαλεις το ποσο,εκτος κ αν γνωριζεις τον τυπο στην εταιρεια μεταφορων..ομως,οταν παραλλαβεις κ ανοιξεις κ διαπιστωσεις οτι εχεις πεσει θυμα απατης,μπορεις επιτοπου να ακυρωσεις την συναλλαγη..

οσο για τον τυπα που σε "δουλεψε" μην στεναχωριεσαι...οταν παει να παρει τα λεφτα αφηνει ταυτοτητα με τον αριθμο..οποτε τον βουτηξες..!!!

 

2. πρεπει τετοια λαμογια να φευγουν γιατι λερωνουν την χωρα,αλλα και τον χωρο του διαδικτυου...

 

ευχομαι ολα να πανε καλα!!  :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου