Προς το περιεχόμενο

Everyday hero


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέταλλα ο ένας, Maiden οι άλλοι...

 

::)

 

Μήπως, λέω, μήπως, είμεθα μεταλλάδες και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι;

Θα είδαν την φωτογραφία. ;D ;D ;D ;D

 

mastersofmetal.jpg

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μέταλλα ο ένας, Maiden οι άλλοι...

 

::)

 

Μήπως, λέω, μήπως, είμεθα μεταλλάδες και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι;

 

 

 

ΥΓ: Μήπως πρέπει να αναζητήσω μπάσο από μαχόγκανι που ΄ναι καλό δια μέταλ;  ;D

 

Βρε θεομπαίχτη, θα πέσει κανά δάσος οξιάς πάνω σου, δεν σε έχω φάνκι γκρουβ πανκ μπάσσο Hondo  τι άλλο θες απ τη ζωή σου ανικανοποίητο ον? Μα το μανιτου και τα μανιτάρια του που μαγείρεψα ψες με πατάτες στη ζόμπα, είσαι για τα μέταλλα, ζάμπα προσπαθώ να σε σιάξω άνθρωπα λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

οξιάς

 

Φίλος, η οξιά καλή για μέταλ;

 

Μια και είσαι εκεί δεν τσεκουρώνεις καμία, να μας στείλεις μια καλή τάβλα να πειραματιστούμε;  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος, η οξιά καλή για μέταλ;

 

Μια και είσαι εκεί δεν τσεκουρώνεις καμία, να μας στείλεις μια καλή τάβλα να πειραματιστούμε;  ;D

 

Το προηγούμενο Σάμπατο που είμανε σε ένα αποστακτήριο χρησιμοποιούσαν τάβλες οξιας-δίνουν γκάζι στη φωτιά, απλά καίγονται γλήγουρα- στα καζάνια.............σιγά μην τις αφήσω δια να παίζεις μπάζο λαίμαι παλιοκἀγκουρα  :D

 

Hondo  φίλοους λαίμαι που είναι από μεσέ και αργεί να καεί. Το πανκ θέλει μεσέ Τέλος, Γουλιέλμος Τέλος .

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είδαν την φωτογραφία. ;D ;D ;D ;D

 

mastersofmetal.jpg

 

 

Kατι πρεπει να μπαιζει.

Το ρεμαλι ο Φρανκ θα μας εκανε μαγια.

Κι εγω με μεταλλα ασχολιομουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα αναφερθω στα γνωστα και δεδομενα ( αψογα παιξιματα ,ηχος ,πολυ ωραια συνθεση ,πλοκη κομματιου  ) γιατι τα ειπαν οι προηγουμενοι 

 

να σταθω στην πολυ ιδιαιτερη χροια της φωνης που ταιριαζει τοσο με την μουσικη οπως και περιεργως αν και δεν δινω σχεδον ποτε σημασια στον στιχο ,μου αρεσε παρα πολυ και ο τιτλος αλλα και οι στιχοι .

 

απο αισθητικης πλευρας , θα ηθελα και κανα πληκτρο για εξτρα χρωμα ,αυτο βεβαια ειναι θεμα γουστου .

 

α και αυτο που κανει η κιθαρα στο 2,32 (δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως , κατι σαν 'ξεκουρδισμα ΄ με βυθισμα τρεμολου (?) ,οτι τελος παντως ειναι , μου αρεσε παρα πολυ  )

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ alpatman

 

Πολυ σε ευχαριστουμε φιλτατε για τα λογια,τα σχολια και τις παρατηρησεις. :)

 

Αυτο για τα πληκτρα το σκεφτηκα να πω την αληθεια το τελευταιο διαστημα αλλα επειδη το κομματι το ειχαμε φτιαξει πριν απο κανενα χρονο και εμενε μονο η φωνη,ντροπης μου

ειναι που το λεω και το ξερω,βαρεθηκα να βαλω κι αλλα πραγματα η να αλλαξω πολλα σ'οτι αφορα τα οργανα του κομματιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α και αυτο που κανει η κιθαρα στο 2,32 (δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως , κατι σαν 'ξεκουρδισμα ΄ με βυθισμα τρεμολου (?) ,οτι τελος παντως ειναι , μου αρεσε παρα πολυ  )

VanHalenια ηταν  ;D

 

herophrase.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου