Προς το περιεχόμενο

Το ISO BOX του τεμπελη-φτωχου!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέμα ''Ο ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΦΤΩΧΟΣ'' συγγραφέας ένας πλούσιος καπιτάλας  ;D ;D ;D

 

Μπρε έξπερτ, αφτό το ήξευρα κι εγώ που δεν έχω τη γνώση και την εμπυρία σου λαίμαι και πάντα μένω σε μονοκατοικίες και δεν έχω τους ενισχυτές σου, με τις εντάσεις αυτές.......................εκτός αν θες να μας πιεις πως οι Βαρελινέζικες ποπουλορκατοικίες έχουν καλυτέρα ηχουμόνωση, που δεν έχουν, εκτός αν εννοάς τπτ κατασκευές 10 ετίας, σε τπτ σικ συνοικίες , ή παίζεις σε εντάσεις όπως εγώ , δλδ κοντά στο μεδέν σε χώρους με αντανα-κλάσεις................κι έφαγα φασόλια λαίμαι  ;D ;D ;D

 

Περισσότερα θα σε είπω, όταν έρθει ο ενισχυτής με τα του νέου του μεγαφώνου στο χωριό με τους 30 κατοίκους και η σπιτονοικοκυρά μου κλωτσήσει κατ'εντολή του κοινοτάρχη και του συμβουλίου του χωριού το κιλίμι, μαζί με τον ενισχυτή,που πατάω και μείνω κρεμασμένος κάτω απ τη καρυδιά στου κήπου ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός αν θες να μας πιεις πως οι Βαρελινέζικες ποπουλορκατοικίες έχουν καλυτέρα ηχουμόνωση, που δεν έχουν, εκτός αν εννοάς τπτ κατασκευές 10 ετίας, σε τπτ σικ συνοικίες ,

 

στις σικ συνοικιες ρε καραβλαχε στο Βερολινο οι πολυκατοικιες ειναι απο 100 ετων και πανω.. ;D (οσες επιβιωσαν απο το χαμο του 1945 δηλ. οπου η μιση πολη ισοπεδωθηκε) ...με.... 1 μετρο παχος πετρινους τοιχους,μαονενιες πορτες που για να ανοιξουν πρεπει να εισαι ο Σβαρτσενεγξερ  ;D ,διπλα τζαμια και πατωματα απο καρυδιά  ;D ;D

 

και 100αρη Μarshall να ανοιξεις στο 5 δεν ακουει κανεις τιποτα... ;D

 

σε τετοια πολυκατοικια ως γνησιος καπιταλας στο Σαρλοτενβουργο  ;D κατοικουσα και εγω....σιγα μη παω στα..... σοσιαλιστικα μπλοκ που επερδενοσουντασανε στον πρωτο οροφο και μυριζε την κλανια ο Σταζις στον ογδοο  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να τοποθετήσω με τον τρόπο αυτό το EV N/D478 και να ηχογραφήσω έτσι;

 

Οχι γιατι θα ειναι 100% οff axis & θα χασεις ολα τα πριμα.

 

Τωρα που το σκεφτομαι μπορεις να το κανεις και με "κανονικο"  μικροφωνο

αν ο ενισχυτης δεν ειναι γερμενος,απλα δεν ξερω αν θα μονωνει τοσο πολυ μια και θα υπαρχει ενα κενο μεταξυ της βασης του μικροφωνου και της γρυλιας που δεν θα καλυπτει "κολλητα" το μαξιλαρι...δοκιμασε και πες μας.

 

 

Αυτό με τον αερισμό ;D του ενισχυτή είναι σημαντικό; Ο δικός μου πατάει κανονικά στα πλακάκια, εάν τον καλύψω με μαξιλάρια, κουβέρτες, κιλίμια, παπλώματα ;D θα υπάρξει πρόβλημα;

Εννοείται ότι θα προσέξω να μην καλύψω τον αεραγωγό που έχει στο πίσω μέρος ο ενισχυτής. Ή μήπως αυτό δεν είναι αρκετό;

 

 

αρκετο ειναι,φροντισε να αεριζονται οι λυχνιες

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μήνυμα αυτό πρέπει να αυτοκαταστραφεί προτού το διαβάσει ο στρατηγός (η σύζυγος δηλαδή :P)!!! ;D ;D ;D

 

ρε τι τραβάμε.....

 

Καλή μαγκειά ακούγεται πάντως

Θα το δοκιμάσω αν και δεν έχω θέμα με εντάσεις, μενω σε χωριό σε μονοκατοικία και γενικώς έχω μία τάση να ηχογραφώ σε χαμηλές εντάσεις, αλλά αν είναι να μας δώσει σε πγοιοτητα why not?

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου