Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτής + πεταλιέρα (budget 700-800e)


alchon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμεις απλα λεμε τη γνωμη μας αναλογα τις γνωσεις και τις εμπειριες μας.Για τον ΟΡ το να τις ακουσει μπορει ειτε να φανει (στη χειροτερη)ασκοπο ειτε (στην καλυτερη) σωτηριο (για την τσεπη του).Απο τι στιγμη που ανοιξε θεμα και ρωταει θα τα ακουσει αυτα που θελουμε να πουμε εμεις και οχι αυτα που θελει να ακουσει αυτος (φιλικα παντα) και αναλογως θα πραξει...

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

???? Εδω σε εχασα!!!!

 

 

 

Ναι τώρα που το ξαναδιάβασα και εγώ δεν έβγαλε και πολύ νόημα.. ;D ;D

Αυτό που θέλω να πω είναι οτι εγώ ή θα πήγαινα ή για πεταλιέρα & ΡΑ ή για ενισχυτή..anyway

 

 

 

Εμεις απλα λεμε τη γνωμη μας αναλογα τις γνωσεις και τις εμπειριες μας.Για τον ΟΡ το να τις ακουσει μπορει ειτε να φανει (στη χειροτερη)ασκοπο ειτε (στην καλυτερη) σωτηριο (για την τσεπη του).Απο τι στιγμη που ανοιξε θεμα και ρωταει θα τα ακουσει αυτα που θελουμε να πουμε εμεις και οχι αυτα που θελει να ακουσει αυτος (φιλικα παντα) και αναλογως θα πραξει...

 

Ακριβώς.

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως σας ρωτάω γιατί θέλω να μου πείτε τις δικές σας γνώμες και πραγματικά με βοηθάτε πολύ.

 

Αυτή τη στιγμή σκέφτομαι να διαλέξω ενισχυτή με τα εξής κριτήρια:

- Λαμπάτος combo 15+ watt

- Fx loop

- Καλό θα είναι να έχει volume το loop (ή απαραίτητο;)

 

Από καινούριους σκέφτομαι:

bugera v22

bugera v55

peavey valveking 20

 

Από μεταχειρισμένους:

http://smart.noiz.gr/details.php?id=224140

http://smart.noiz.gr/details.php?id=214033

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις απλα λεμε τη γνωμη μας αναλογα τις γνωσεις και τις εμπειριες μας.Για τον ΟΡ το να τις ακουσει μπορει ειτε να φανει (στη χειροτερη)ασκοπο ειτε (στην καλυτερη) σωτηριο (για την τσεπη του).Απο τη στιγμη που ανοιξε θεμα και ρωταει θα τα ακουσει αυτα που θελουμε να πουμε εμεις και οχι αυτα που θελει να ακουσει αυτος (φιλικα παντα) και αναλογως θα πραξει...

 

Γραψτε λαθος...ενα ορθογραφικο μπηκα να διορθωσω και κατεληξε σε λαλακια!!!

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου