Προς το περιεχόμενο

JBL LSR305 Κριτικές και Αξιολογήσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τα JBL lrs305

Δε μπορω να εκφέρω γνώμη μιας και δεν εχω ακούσει

αλλα monitors

Πραγματικά ακούγονται καλα λογια γι αυτά

και εμενα μου κάθονται καλα στα αυτιά..

 

Για να μην καω διαφήμιση το κατάστημα

ειναι γνωστό σε όλους μας.. και πολυ καλα παιδιά.

 

αυτη τ στιγμη μπορείς να παρεις αυτα τα ηχεία, καινούρια με δωρεάν μεταφορικά και με την εγγύηση τους κοντά στα 250 ευρω αν δε κανω λάθος..

ο λόγος είναι οτι τα έχουν σε προσφορά -13%

και συν μια προσφορά που κάνουν -10% με ενα κωδικό για όσους τους ακολουθούν στο Facebook ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το μόνο που με χαλάει στα jbl είναι ότι έχουν το bass reflex πίσω.

Δεν ξέρω τι διαμόρφωση έχει ο καθένας στο studio του αλλα πιστεύω είναι ένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανεβάσω και εγώ ένα θέμα κάποια στιγμή γιατί είμαι σε αναζήτηση μεγαλύτερου monitor και κάτι τέτοιες λεπτομέρειες με απασχολούν  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με χαλάει στα jbl είναι ότι έχουν το bass reflex πίσω.

Δεν ξέρω τι διαμόρφωση έχει ο καθένας στο studio του αλλα πιστεύω είναι ένα θέμα.

 

Σωστή παρατήρηση! Αν και κάποια από τα καλύτερα monitor το έχουν πίσω επίσης, αλλά ναι, θα ήταν ιδανικό αν το είχε μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello foxxx :-)

 

Κανένα απολύτως πρόβλημα αυτο μπορω να το πω με σιγουριά... τα ηχεία μυ έχουν απόσταση απ τον τοίχο ούτε δεκαπέντε εκατοστά... οχι οτι είναι σωστό

αλλα εγω δεν εχω πρόβλημα..

 

θα ηταν τραγικό αν δε το σκεφτόταν αυτο μια JBL

Μπορείς να ρυθμίσεις το ηχείο απο πίσω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello foxxx :-)

 

Κανένα απολύτως πρόβλημα αυτο μπορω να το πω με σιγουριά... τα ηχεία μυ έχουν απόσταση απ τον τοίχο ούτε δεκαπέντε εκατοστά... οχι οτι είναι σωστό

αλλα εγω δεν εχω πρόβλημα..

 

θα ηταν τραγικό αν δε το σκεφτόταν αυτο μια JBL

Μπορείς να ρυθμίσεις το ηχείο απο πίσω...

 

 

Για Χαρά Άγγελε  :)

Σίγουρα γίνετε κάποια ρύθμιση κάτι έχω ξανά διαβάσει αλλά θα το προτιμούσα μπροστά το bass reflex, προσωπική άποψη μιας και όπως ανέφερα θα φτιάξω ένα θέμα με το τι με απασχολεί και να συγκρίνω κάποιες επιλογές μου για τα επόμενο ζευγάρι monitor  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχθές μίλησα με έναν τεχνικό περί μόνιτορ και ειδικά με το θέμα του bass reflaxe.

Μου έβαλε και άκουσα κάποια μόνιτορ που είχαν το bass reflaxe πίσω και μου κάλυψε τις απορίες μου και διλήμματα μου μιας και ψάχνω και για ένα επιπλέον ζευγάρι σε 8ιντζα.

 

Θέλω να ακούσω τα JBL LSR 308  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα τα ακουσεις πες και εδω την αποψη σου και σε εμας ετσι να εχουμε μια εικονα και για τα 308... ;)

 

Πιστεύω κάπου θα τα βρω διαθέσιμα να τα ακούσω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συγχωρέστε με παιδιά, αλλά πώς μπορεί να συγκρίνει κάποιος τα συγκεκριμένα JBL που είναι ενεργά studio monitors βάσης/ραφιού με τα Monitor Audio ΒΧ5 που είναι hi-fi παθητικά ηχεία δαπέδου, δεν το καταλαβαίνω... Έχω χάσει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου