Προς το περιεχόμενο

Justin Timberlake - Mirrors Acoustic Cover


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Το 2ο video cover μας είναι έτοιμο! Αυτή την φορά επιλέξαμε το 'Mirrors' του Timberlake!

 

Σχολιάστε ελεύθερα παρακαλώ!  8) 8)

 

[flash=200,200]

 

Cheers!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' άρεσε πολύ η διασκευή!

 

Παίξιμο πολύ ωραίο απ' όλους και η φωνή της κοπέλας εξαιρετική. Μόνο που θα την ήθελα λίγο πιο ψηλά στη μίξη. ;)

 

Μπράβο σας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω αντιρρήσεις ως προς τις επιλογές στα covers σας (καλά Timberlake ρε παιδιά, Timberlake  ::) :P) και εννοείτε ότι δεν το ξέρω το κομμάτι, μια χαρά..... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε και τους 2 για τα καλά λόγια παιδιά!

 

cigaret13 αντιρρήσεις έχω και εγώ μερικές φορές για τις επιλογές των covers πίστεψε με!  :D :D Αλλά το συγκεκριμένο μου άρεσε πολύ τελικά!

 

geodimitri στην αρχή και εγώ πίστευα πως ήθελε πιο ψηλά στην μίξη και το δοκιμάσαμε αλλά νομίζω πως όπως είναι τώρα ακούγεται πιο 'στρωτό'!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ολα! :D

 

Τι εχετε παθει με τις φωνες ρε παιδια? ::)

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε πολύ και αυτό και το προηγούμενο που είχατε ανεβάσει. Όσον αφορά το είδος, έχω να πω ότι πολλά από αυτά τα rnb ή σύγχρονα ποπ κομμάτια είναι πολύ ωραία σα συνθέσεις απλά τους γίνονται στοχευμένες ενορχηστρώσεις μια και απευθύνονται σε συγκεκριμένο (μεγάλο) κοινό που θα τα ακούσει σε συγκεκριμένους, συνήθως, χώρους. Εσείς με αυτό που κάνετε, αναδεικνύετε τα τραγούδια κατ' εμέ.

 

Πολύ καλή δουλειά απ' όλους.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, ωραίο Cover

 

Όσον αφορά το είδος, έχω να πω ότι πολλά από αυτά τα rnb ή σύγχρονα ποπ κομμάτια είναι πολύ ωραία σα συνθέσεις απλά τους γίνονται στοχευμένες ενορχηστρώσεις μια και απευθύνονται σε συγκεκριμένο (μεγάλο) κοινό που θα τα ακούσει σε συγκεκριμένους, συνήθως, χώρους. Εσείς με αυτό που κάνετε, αναδεικνύετε τα τραγούδια κατ' εμέ.

 

+1

http://brokentempo.bandcamp.com/

www.brokentempo.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα άκουγα αυτά που παίζετε, αλλά οφείλω να πω πως τα αποδίδετε πολύ καλά, ίσως πιο καλά και από τα πρωτότυπα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου