Προς το περιεχόμενο

Refx Nexus (το virus ti των φτωχών)


spirou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μουφα vsti! ετοιμαντζιδικο synthaki gia νουμπαδες. οσο το θεμα αγορας κοστιζει οσο ενα fantom x6 η κατι παρομοιο με τις επιπλεον βιβλιοθηκες ηχων!

 

ψαξου για sequencer φιλε roland/korg/motif.. το καλυτερο startpoint σε ενα στουντιο ειναι ενα hardware sequencer με 16 parts κσεχωριστα! μην ακους γιδια! hardware = hardware και με συνδιασμο με ενα pc/mac κανεις ππδες :}

οτι και να αγορασεις εχεις 16 vsti στα χερια σου με καλη ποιοτητα και χωρις LAG!

 

>>>>>>>>βγες απο το τρυπακι των vstis προσωπικα πιστευω πηγαινουν το κοσμο πισω<<<<<<<<<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτη η μούφα Xarhs__ μάθε απο πόσους νουμπάδες ανα τον κόσμο -χρησιμοποείται.

 

Μην λέμε κ οτι θέλουμε..Εύκολα θα βρείς στο youtube παραγωγές όπου έχει χρησιμοποιηθεί η μούφα...

 

 

 

Την προσωπική μας γνώμη πρέπει να την πλασάρουμε ποιο έξυπνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις οτι εχω δικιο αλλα επιμενεις!

 

επιμενωωωω  επιμενωωω tara ra tarara tararaaaa επιμενεις επιμενωωωω LOL

 

εχω δικιο ΣΕ ολα χαχαχαχχαχαχα :}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ο τιτλος αυτου του thread πρεπει να αλλαξει σε:

"Refx Nexus (το virus ti των τσαμπατζηδων)"

Με λιανικη 299$ δεν νομιζω οτι απευθυνεται σε φτωχους.  ::)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις οτι εχω δικιο αλλα επιμενεις!

 

επιμενωωωω  επιμενωωω tara ra tarara tararaaaa επιμενεις επιμενωωωω LOL

 

εχω δικιο ΣΕ ολα χαχαχαχχαχαχα :}

Αφού θεωρείς ότι έχεις δίκιο, ξεκίνα να το δείχνεις και να το υποστηρίζεις. Όχι όμως με χαριτωμένα πλην ανούσια ποστ όπως το παραπάνω.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry μια πλακιτσα δεν μπορουμε να κανουμε δηλαδη?

 

εισαι χρονισμενος με μιζερια ρε φιλε? το κακομοιρο ελληνικο στυλακι σκεψης σου σε ατομα που το ανεχονται! σε μενα δεν περναει δυστηχως! ετσι και αλλιως ειμαι φτασμενος!

 

δεν ειμαι διαθετημενος να ακουω το καθε τριτοκοσμικο μιζεροκτωνο μυαλουδακι Να μου την λεει επειδη κανω χαβαλε! την εχετε δει σοβαροφανεια και ετσι?

 

οσο για το θεμα να υποστιρηξω την θεση μου το εκανα φτανει. οποιος καταλαβει καταλαβε :}

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry μια πλακιτσα δεν μπορουμε να κανουμε δηλαδη?

 

εισαι χρονισμενος με μιζερια ρε φιλε? το κακομοιρο ελληνικο στυλακι σκεψης σου σε ατομα που το ανεχονται! σε μενα δεν περναει δυστηχως! ετσι και αλλιως ειμαι φτασμενος!

 

δεν ειμαι διαθετημενος να ακουω το καθε τριτοκοσμικο μιζεροκτωνο μυαλουδακι Να μου την λεει επειδη κανω χαβαλε! την εχετε δει σοβαροφανεια και ετσι?

 

οσο για το θεμα να υποστιρηξω την θεση μου το εκανα φτανει. οποιος καταλαβει καταλαβε :}

 

 

εεεεεε;;;; :o

ε;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ο τιτλος αυτου του thread πρεπει να αλλαξει σε:

"Refx Nexus (το virus ti των τσαμπατζηδων)"

Με λιανικη 299$ δεν νομιζω οτι απευθυνεται σε φτωχους.  ::)

 

Άμα βάλεις και τις extra βιβλιοθήκες (που είναι αναγκαίες για να μη το βαρεθείς σε 5 μέρες) πάει χιλιάρικο.

 

Είναι πολλά τα λεφτά.

 

Φίλε Xarhs__  έχω ένα φίλο απο την Πολωνία που δουλεύει μόνο με acid και έχει ψαρώσει πολλούς επαγγελματίες. Ακόμα αρκετοί γνωστοί μου έχουν βγάλει αρκετά 12" μόνο με το reason.

 

Επίσης ένα gear junkie φιλαράκι μου έχει 6-7 hardware synths και δεν μπορεί να βγάλει ούτε μια λούπα.

 

Όλα είναι σχετικά.

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου