Προς το περιεχόμενο

Πωλείται η Goldtop του Snowy White


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεστορα,

Απ οτι ξερω θα την χτυπήσει χοντρά το Βατικανό, και μετα θα την πουλήσει σκλήθρα-σκλήθρα στους πιστούς - φυλαχτό και ευλογία μαζι - μην κουράζεσαι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε... τώρα θα τη γράψω την κακία μου... σταμάτησε να κάνει συναυλίες ο Waters και πουλάει τις κιθάρες για να τη βγάλει; Αίθχοθ.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Με κάτω από 1000άρικο παίρνεις ίδια καινούρια πάντως.

 

Βλεπω το παραπανω ποστ, λεω ποιος μ@λ@κ@ς γράφει τέτοιες μ@λ@κίες και μετα βλεπω οτι το χα γραψει εγω... τι να πεις, τουλάχιστον καταφέρνω καμιά φορά να με εκπλήσσω ακόμη με τη συνέπεια μου.

 

Πωλήθηκε τελικά απ'οτι φαίνεται, στις 28/2 εκλεινε η δημοπρασία.

 

Ορίστε και τα bids που επεσαν, γύρω στα 93k$ το νικητήριο, με το δευτερο αν ειδα καλά με μεγάλη διαφορά πίσω στα 25k$.

 

http://entertainment.ha.com/c/print-prices-realized.zx?saleNo=7131

 

Κρίμα... Θα μείνει πάντως στην ιστορία (αυτη των δικών μου ακουσμάτων τουλαχιστον) ως μια απο τις πιο iconic αναμησειςα αυτη του Snowy White με την Goldtop Les Paul του.  :(

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν ξερω απο δημοπρασιες και κανονισμοθς κτλ, αυτο που γραφει κατω κατω τι σημαινει? Οτι ξαναεκανε προσφορα ο ιδιοκτητης και την πηρε πισω?

 

** The owner placed a late bid on this unreserved lot and repurchased it, subject to applicable commission.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν ξερω απο δημοπρασιες και κανονισμοθς κτλ, αυτο που γραφει κατω κατω τι σημαινει? Οτι ξαναεκανε προσφορα ο ιδιοκτητης και την πηρε πισω?

 

** The owner placed a late bid on this unreserved lot and repurchased it, subject to applicable commission.

 

 

!!!!!!

 

Ξέρει κανείς τπτ παραπάνω; Απο περιέργεια...

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έψαξα κι εγώ και δεν βρήκα κάτι.

 

Ε... τώρα θα τη γράψω την κακία μου... σταμάτησε να κάνει συναυλίες ο Waters και πουλάει τις κιθάρες για να τη βγάλει; Αίθχοθ.

 

Μη δαγκώσεις τη γλώσσα σου καμιά φορά, πρόσεχε...

 

Ο White έχει πάθει ζημιά και δεν μπορεί πλέον να παίξει κιθάρα για πάνω από μια ώρα τη φορά...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου