Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για movie maker


magna

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο forum!Πιθανόν να έχει υπάρχει κάπου το ίδιο thread,έψαξα πολλές σελίδες αλλά δεν το βρήκα.

Έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα movie maker?(εκτός του sony vegas).Να είναι σχετικά εύχρηστο,με timeline,effects,δυνατότητα αλλαγής μεγέθους της φωτογραφίας και προσαρμογής στο κάδρο.Αν είναι και τζάμπα ακόμα καλύτερα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω υπ οψιν μου κατι που να ειναι τσαμπα. Η δικια μου προτιμηση ειναι το edius.

Καλα λογια, απο επαγγελματια που λιωνει επανω του, χωρις ομως να το εχω δουλεψει ακουσα για το νεο premiere.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω υπ οψιν μου κατι που να ειναι τσαμπα. Η δικια μου προτιμηση ειναι το edius.

Καλα λογια, απο επαγγελματια που λιωνει επανω του, χωρις ομως να το εχω δουλεψει ακουσα για το νεο premiere.

 

Τα κρατάω και ψάχνω για free trial.Ευχαριστώ!

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με δεδομενο οτι μπορεις να κανεις αξιολογα πραγματα εντος του λογισμικου, μαλλον εννοεις οτι δεν σε καλυπτει.

που δεν σε καλυπτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά μάλλον τα ξέρεις και δεν σου κάνουν :

 

http://www.techradar.com/news/software/applications/best-free-video-editing-software-9-top-programs-you-should-download-1136264

 

Ακούω ότι αυτό το linux έχει μερικά διαμαντάκια αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει .

 

http://www.linux.com/news/software/applications/693365-top-3-linux-video-editors

 

Εάν είναι τύπου Blender πάντως αξίζει να αφιερώσει κάποιος έναν δίσκο για μια εγκατάσταση linux .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου